MB SL 500 ar Eclipse GSX

MB SL 500 ar Eclipse GSX

Renkuos pirma masina ir reikia patarimo ka rinktis MB SL500 1992m ar Mitsubishi Eclipse GSX 1997m

eclipse.

Manau neverta moket isties daug vien uz zenkliuka ir pirk realiai 12 metu "graba" Jau geriau Eclipse…Nors pas ta "Graba" kumeliu isties daugiau…o mb pasizymi kaip patikimi auto…Manau reiktu tiesiog abu aparatus ismegint ir imt ka kuris labiau prie sirdies Mirkt

nu nzn, ash gal ishtiesu imciau MB, man ta eclipse labiai pigiai kashkaip atrodo ir ish minios nelabai ishsikiria(kalbu apie ishvaizda, apie matara patyliu nes ajna jie kajp bytes ApakęsApakęs), o wa mersiakas wisgi retesnis modelis Taip Tachiau, tau spresti ir manau tikrai dawguma Banginiu pasiulis eclipse Taip Sekmes.Labas

Visgi rinkciau MB. Eclipsas palyginus su MB kaip pigus japoniskas plastikinis zaisliukas.
Tik klausimas kuo maitinsi 5L kibiro turio nepasotinama gerkle…?

aisku MB , be klausimu, tik kad variklio kubatura jo nevilioja, o is eclipse geras tiuningas gautusi, lengvai tuninguojasi!

O kas geriau - nuliovas KIA,ar 5 metu mersas?Juokiasi

Automobiliai tai gerokai skirtingi. Įdomu, pagal ką lygini būtent juos? Kainą? Išvaizdą mergom traukti? Turbo AWD skardinė prieš griozdišką komfortą. Nu? Šypsena

Ai dar. Turi nusižiūrėjęs gyvus variantus? Abiejų pasirinkimas nedidelis, tad, jei šneki rimtai… ieškok.

500sl '92 bus w129. sita aparata vadinti "grabu" svelniai tariant kvailoka. kita vertus, 129 neabejotinai pigesnis uz eclipse. uztenka pagalvoti koks bus vertes praradimo (prieaugio) skirtumas 2, 3, 5, 10 metu begyje.

subjektyviai negaliu isivaizduoti realistisku aplinkybiu, kuriomis eclipse butu patrauklesnis uz 129.

na jei 129 griozdiskas, tai negriozdiskas matyt jau tik smart’as.

Mersa! Gerai

bliamba radot kokias masinas lyginti
JuokiasiJuokiasi

Matai as renkuosi rimta sportine masina 1997m Eclipse GSX yra 210hp ir 4x4 arba ka nors uz panasia kaina galvojau MB SL, bet nelabai isivaizduoju jo kainos bo modelis retas ir sunku suzinot tikslia kaina. MB SL gali but ir naujesnis, beje as siu modeliu nelyginu, jie turi tik viena bendra dalyka, yra sportiniai.

Kaip chia pasakius… Eclipsas - plastmasinis paaugliu kratalas, MB 500 - rimto dedes mashina… Del sportishkumo - kaip chia pasakius… Nei su MB y dragus vazhiuoti pridera (gali, aisku), nei su Eclipsu su rimtom mashinom nepalengtyniausi… Tai tik sportishkas coupe. Su tokiu pat pasisekimui ir Bentley Continental butu sportinis automobilis Cha cha Cha cha Cha cha

Cia net nera ka galvoti. Jei gali tai tik slGerai visu pirma tai mercedes,toliau jis daug prabangesnis nei eclipse,beto ju ant lt maziau nei mitsuŠypsena

As tai nedvejodamas eclipse imciau man jos ziauriai patinka toks mersas man tai ir nepritiktu reikia buti tokiam solidziam bent 30 su tokiu mersu vazinet. Cia mano nuomone.

blyn, nepykit, bet klausimas kvailas. ABSOLIUCIAI skirtingos auto, jos tarpusavyje nekonkuruoja! zmogau, tu pats zinai ko tu nori is perkamos masinos? jei zinotum, klausimas sitas tikrai nekiltu, patikek manim.

MB SL 500:
0-100 km/h 6.5 s
235 kw
mieste 16litru
o apie eclipse tingejau ieskot… bet as uz sita varianta Mirkt