Mazvaikiai isisiautejo!!!

Mazvaikiai isisiautejo!!!

Na kol kas as i juos nereaguoju ir jau po truputi baigia apsiramint Šypsena
Dekui uz patarimus Gerai

Cia viena is reketo formu. Nori ramiai gyventi - turi moketi. Man taip buvo pries pora metu. Uzsi****u.
Kai skambini is kito tel. atsiliepia, sako, kad "kriminaline policija", bet po to ir i ta numeri pradeda skambineti. O is balso ne tokie ir mazvaikiai atrodo.
Vienintelis patarimas - visiskai neperskambinek tuo numeriu ir po dar kokiu 2-3 savaitgaliu baigsis.

Zinoma, geriausias budas numusti skambinetoju entuziazma yra padaryti ta skambinima neidomiu, t.y. visiskai i tai nereaguoti, kad ikiruoklis pamatytu, kad tau dzin - skambina jis ar ne. ir nusibos.

DAr vienas budasss ira pamokiti ijunk balso pasta ir ok paskambins koki ą)-ąį kartu ir oblia nebus is ko skambinti

Sutinku su World Gerai Tai turbut pats geriausias budas

Hi! Nu zhinai kaip apsisaugoti tai nezhinau, bet man panashus atvejis buvo. Irgi blt galvoju kas chia varo su nesamonem. Pasirodo vienas draugelis, ishsipisinedavo ant IRC ir bobom duodavo nesavo numeri, o visu kitu. Ash kaip tais shita reikala raskusil, ishaishkinau jam, kad taip daryti tipo nedera, dabar ramuma… Tai va jei nezhinai kaip barotsa su tais skambinetojais- prafiltruok visus kam duodi savo telnr…

Sekmes

Zinau,kad daugeli tokie dalykai nervina,bet jau uzkirto.Padekit pamokyt kazkokius mazvaikius.Jau antra diena neduoda ramybes(meto majakus non-stop’u).Ju nr.:
8289-70230
8283-31828
8284-37648
Is anksto aciu

Šypsena

Gal panos…ŠypsenaŠypsenaŠypsena

Simpatulka Šypsena

Sirse, niekada nesakyk NIEKADA! (is patirties) Šypsena

Visa panelė Šypsena

Gražios tos mergičkos Graži, tik man taip ir neteks sijonėlių siūti ar kasyčių pynioti…