Mazi menulio ezerai neuzgesins manes tikrai

Mazi menulio ezerai neuzgesins manes tikrai

Eiline diena vaziavau troleibusu i darba, ziuredamas per langa. Salikeleje pastebejau kreida uzrashyta uzrasha: Mazi menulio ezerai neuzgesins manes tikrai.
Argi ne graziai skamba, tiesiog labai paprastai, bet mielai Šypsena

aha Šypsena

cia kuriam mieste tokis uzhrashiukas? Drovus

Vilniuje, netoli Cvirkos stoteles Šypsena

pasirodo zhmones ant sienu ne tik svastikas ar kitus zhenklus paisho Šypsena

uzupyje, jei dar zuokas neuzdaze, yra uzrasas ‘‘12km iki dangaus’’ ir rodykle i virsu…

Rasineja si teksta jau gan senai ir intensyviai - ant masinos ratu prie S.Daukanto mokyklos, Traku g ant bortelio ir pan.
Man daug labiau patinka kazkieno daromi trafaretiniai piesiniai ant sienu - pakankamai prasmingos temos ir geri piesiniai. Ypac ju daug apie VDA ir Uzupyje, geru paciau Paupio g. einant link tiltelio.

sitas labai gerasTaip

man tai patiko kadaise dar seniai buvo toks uzrasas ant sienos Olonadu gatveje : "Megstu bulves"!!!MirktJuokiasiJuokiasiJuokiasiJuokiasi

mačiau ir aš ant šaligatvio bortelio, Jogailos gatvėj, Vilniuje Taip įstrigo iškart šitas užrašas Gerai

man sis patikoTaip

anksčiau toje pačioje užupio (o gal truputį aukščiau - krivių) gatvėje buvo toks užrašas "mirties gatvė"

Ir ji vis atnaujindavo…
Tokia tada ir buvo ta gatve, gyvenau tada kuri laika joje…

Trakuose yra toks kioskelis , virs kurio yra iskaba- Sviezia zuvis - silke.
Jei bruksni pakeisim zodziu "yra", bus " Sviezia zuvis yra silke ".Vadinasi, tik silke yra sviezia arba bet kuri sviezia zuvis yra silke.O tam kioske silkes neparduoda.Apakęs

As irgi maciau tuos trafaretinius pieshinukus Vilniuje ant sienu. Tikrai tokie su mintim ir visai skoningi. Greiciausiai cia VDA studentu darbai. Visai grazu.
Visgi kazkaip idomu ir malonu isvysti kazka tokio grazaus ant asfalto ar nublukusios sienos, kazka issiskiriancio is pilku standartu

[quote]Mazi menulio ezerai neuzgesins manes tikrai.
[/quote]

Maciau ir as sita Taip Vln, prie stoties Šypsena

o man patiko prie troliu parko Karoliniskese: Jautis uz arkliMirkt