Mažasis melancholikas (Iš serijos Vejo_Rozes pasakaites)

Mažasis melancholikasNežinau (Iš serijos Vejo_Rozes pasakaites)Laimingas

Va po kiek lajko velgi parasiau kurini…Pasakaite…Gal patix o gal ir nea…
Gyvejo kartą berniukas. Jis kažko buvo labai surūgęs…Ne vien berniukas, bet ir pavasaris buvo apsiniaukęs. Mažylis nerado sau ramybės, jis buvo toks švelniai tariant, bedvasis…Pardavęs savo sielą velniui, o gal net ir blogiau…Jo veidas buvo rūškanas, rūškanas. Jis kažko nerimavo ir nerado tokiam dideliam pasauluy sau vietos…Sielvartingas…Sprendžiant iš to, kad jo akys buvo tokios šviesios ir blizgančios lyg žvaigždėsŽvaigždė, rodės, kad ims ir pravirks…LiūdnasJis vakščiojo sau lauke nuo vieno tvoros galo iki kito…Jis buvo piktas ir niūrusPiktas, o antakiai susiraukę taip , kad atrodė ims ir susprogsTaip. LiūdnasLiūdnas jis žvelgė į tvorą lyg aplink nieko nebutų buve ir lyg tvoros mažas lopinėlis būtų jo visas pasaulis…bėja jo vardas buvo Simukas. bet jis buvo toks nusiminęs ir paniuręs, jog kitoks vardas negu Simas jam netiko. Simukas - skambėjo taip žasismingaiTūsas, o Simas- išdidžiai ir be nuotajkosNežinau…Mažasis melancholikas. Tik vienas apibūdininimas tiko jam…Melancholiškas veidas žvelgė vis giliau ir giliau i tą neaprėpemą erdvę kuriuoje jis buvo atsidūręs. tai buvo žmogus kurio sieloje nebuvo džiaugsmo…Bedžiaugsmis vyrutis nevikriai pajudino 1-ą pirštą. Tai reiškė, kad jis dar gyvūjų tarpe. Jis jautėsi neitin jaukiai buvo gan nesmagusDrovus, bet ganėtinai piktasKanda. jis ir toliau buvo sumuręs. Tik vėjas prablaškė jam mintis. tada Simas atsipejkėjo…Ir apsisukęs nuėjo nežinomais keliais. kas ir taip ji matė, niekas nesuprato šio keisto berniuko…Vis dėl to kažkas graužė jį viduje. Ir tai jam slėgė širdį…Nežinau

na tai va…ar patiko???DrovusSumasčiau parašyti nes jau senokai nerašiau…Gal ir neidomu.soriux jei nepatiko…Nežinau

ale taip tingiu skaityt…gal kita kart,ok?

aisq…Šypsenanenori nerejkia…nieko cia tokio…Laimingas

Man patikoTaip Kazkaip, man atrodo, anksciau nieko tavo rasyto neskaiciau… Nekaltas

as nenenoriu as tingiu
tai visai skirtingi dalykai

buvo jau du…Cha cha nematei tai nematej dar pamatysi…Cha chaLaimingas

nu va…sukaupusi savo paskutinias jegas,visa valia kurios neturiu,perskaiciau tavo shedebra…tiesa sakant pasaka be galo,nes nelabai as ka supratau-gyveno berniukas simukas ,jis buvo paniures kaip sepetys ir nuejo velnias zino kur,zodziu man nedaeina…

atsimenu kazka apie boruzele rashei

jau perskaiciau ir pasisakiauNekaltas

Jei vel nepraziopsosiu Nekaltas

Juokiasitai va tox ir rasinys parasytas ta tema kurios tu nesuprataj…tai ir buvo esme…kad raiau apie liudnaji berniuaka…taj buvo tokia tema is tokiu zodziu rejkejo parasyti…tai va…Cha cha

nu joPavargęs…idomiai ciaNekaltas

gal ir nieko visai Nekaltas

Visaj nieko…Šypsena

kaip kritike tai fainiai, kaip drauge laaaaabai fainiai Laimingas Taip

nepykit bet nesuprantu apie ka cia…Nekaltasabie sima kuris buvo kazkaox piktas kazkox linxmas…Nekaltasnieka nesupratauNekaltasniekaNekaltasniekaNekaltasniekaNekaltas

Siaip visai neblogai…Tokia savotiska Gėlė

va as ta pati sakau

Man taj tas berniukas nia melancholikas atrodo,o smarkiaj depresuojantis…Nežinau …mano nuomonia…kiek niaajsku…kiek tam berniukuj miatu?..turbut paauglys…staigi nuotajku kajta…taj jis tuoj apsiverks,taj jau dantis sukandias…Nekaltas …ir siajp cia nia kajp pasakajte,o kajp jos istrauka…biat siajp giaraj Taip…saunuolia…Laimingas~