Max


Max

Kadangi jau pasirodė, būtų metas ir šioje lavoninėje užvest kalbos apie gerą žaidimą Šypsena Ir šiaip, galėrijoje vien prieštvaniniai žaidimai. VeeeO pats maxą jau 12 chapterį SP, tai nei vienas iš epizodų nebuvo nuobodus. Nuostabus žaidimas, nuostabios aplinkos, daugybė veiksmo. Aplinkos keičiasi nuo ofisu, ar naktinių klubų, iki džiunglių ir pasiplaukiojimų kateriais ar susišaudymais atvirose miesto erdvėse. Geriausias žaidimo privalumas - fizika. Kiekvienas daiktas aplinkoje dalyvauja, krenta, dūžta, sklaidosi… Grafika labai graži, maxas prisitaiko puikiai prie uždangų, pvz jei šaudai iš už kokios tvorelės, tai ginklą grakščiai iškiša, o ne lenda belekaip. MirktIš visų naujiausių žaidimų, šitas bus vienintelis, kurį nuo pradžių iki galo praeisiu. Priekaištų praktiškai neturiu, tik buvo užsibugines vienoje vietoje, kartais priešai pranykdavo, arba tik pusė jo… Pvz laksto tik kojos Cha chaLabai patinka kūnų fizika, kamera. Patinka kad prieša nušauni, tai dar jis gali atsikelt, šliaužt, dar žėk ir prašaus į tave LaimingasŠiek tiek gaila, kad ant normal pasirinkau žaisti, nes nuo žaidimo sunkumo jis būtu tik geresnis. O jei ir prasileidi į galvą ir buni dead, checkpointas arti ir nereikia nuo kažkur toli grįžti.

Tiesa, žaidimas neturi jokių mapų, viską galima rasti labai greitai intuityviai. Ir šiaip… Kadangi nemažai laiko video visokie ir intarpai, tai pusiau žaidimas, pusiau filmas, bet kaip ten bebūtų, laikas praleistas prie MP3 - SUPER. Mirkt

/skip

Kiek mačiau iš Walkthrough’ų tai geriausia MP dalis. Maxas niekada nepateko, kad ir į top favorite šimtuką, jo vardas linksniuodavosi su žožiu sucks, antros dalies net neužbaigiau. O šitas panašu atrodo yra “žaidžiamas”. Cha cha

antra tai net nepamenu, kad buvo, nros žaidžiau. Tačiau pirma ir šita Gerai Gerai Gerai

As tik pirma dali zaides, tai tada patiko, toks mindfuck geimas. Bet sitas kazko nedomina, itariu eilinis - paziuri kokia nesamone, poto saudai i botus, gt isvis 6 ar kiek uz story dave… Kas del grafikos ir fizikos, tai kiek ziurejau is video grynas RDR tik kiti maps ir skins Cha cha As nieko pries, bet del manes jau geriau i PC nuportintu RDR, nei sita maxa butu kure Juokiasi Pirkciau kad ir pilna kaina, nesvarbu, kad jau 2 metai praejo.

Vat tas ir yra, kad neeilinis. Geresnis nei tikėjaus. Aš ir maniau, kad bus eilinis pašaudymas. RDR neseniai irgi žaidžiau, bet numečiau, nes už**** tas kimaras žaidime, jodinėjimas milžiniškam mape nuo vieno taško į kitą be tikslo beveik, tik tam, kad nujot. Tai kai išėjo prototype 2, o poto maxas, RDR tenka ilsėtis. RDR grafika tai nuo gta 4 skirias kuo nors išvis? O čia nors ir panašus varikliukas, tačiau aplinkos žymiai tikroviškesnės, realesni dydžiai ir pan Šypsena man net už BF3 geresnė maxo grafika O maxas tai įspūdingas. Veiskmo pilna, loadingų nėra, video žiūrėt galima, ypač kietai sulieja video ir žaidimą… Na pabandysit, suprasit. O pabandyti rekomenduoju.

Ten jodinejimas 4 fun, aplinkos grazios, gyvunai visokie laksto, vien del to ant tiek man patiko RDR… Plius jei nepatinka jodinet, gali sest i karieta ir nuveza per 1 sec i pasirinkta vieta Cha cha

aplinkos nykios, nes daugybe dykumos, kas ten gali būt gražaus? Gyvunai laksto, bet ne tiek, kad būtų gražu. Jei greit joji, dar palei kelią, tai išvis retai ką pamatai. Iš miesto į miestą tai persikeli, bet jei reikia ten kokį nusikaltelį pagauti mapo krašte, o poto pristatyti jį atgal, tai ir joji sau daugybę laiko. Ir ne 4 fun jodinėjimas, o be jo nieko nepadarysi. Tas pats kas GTA sakyčiau mašinos 4 fun Cha chaNa sakau, geras tas RDR, bet ne ant tiek, kad eiti iš proto dėl jo, nes ganėtinai nuobodus. O ir tema čia ne apie RDR

RDR perėjau ir pamiršau. Kad bent istorija įdomi būtų…Irgi tas jodinėjimas užkniso ten per tą dykumą. Gražus jis man ir vietomis patiko, bet bendrai paėmus booooring. O iš šito stebuklo irgi nesitikiu. Bet tikiuosi geras bus. Apskritai iš rockstar nieko super nesitikiu.

gerai kad priminet. Reiks RDR pabaigt Cha cha

Apie bf3 arba gerai arba nieko. Cha cha Šiaip tai galėtų R nuportinti RDR, bet turbūt jie dėjo skersą ant to, pardavimai nepadengs net nuportinimo kaštų. Juokiasi

Kažkokioj apžvalgoj sakė, kad GTA5 naudos šį varikliuką.

Realu. Buvau susimastęs žaisdamas, kad gali panaudoti GTA5’tam. Maxas bandymų triušis, bet labai jau vykęs Gerai

Dykumos irgi gali but grazios Liežuvis Grazus miesteliai, kanjonai ir visa ta vakaru dvasia puikiai perteikta. Kas nesuprato ir nesupras Liežuvis Man RDR patiko ir ziauriai susimove R*, kad nenuportino, jei jau ant PS3 (dar blogiau nei xbox) atrode super, tai ant PC vienas malonumas po laukus jot butu Cha cha Story gal nera pati idomiausia, bet as daugiausia kalbu apie pacia aplinka, dar MP geras, tiesiog pabludineti geras zaidimas. Kaip ir GTA4, bent as niekad ir nepabaigiau story zaist, nes boring kaip bbz kas, bet po lig siolei daug kas isijungia siaip sau palosti.

pats westernas ir tie laikai ant RDR padaryti super. Apsoliučiai visi bajeriai, kiek esu matęs westernų filmuose, yra tam žaidime. Grafika gera, bet neįspūdinga, nes nėra ten kam būt įspūdingu ŠypsenaRDR geras yra, tik sakau, nuobodokas. Ypač greit pabosta tas jodinėjimas Šypsena todėl kai nerimtai ką pablūdyt noriu žaidime, arba RDR, arba GTA4: liberty city stories, nes nei vieno iš jų neperėjau dar iki galo Cha cha