masina damai uz $3000-4000

masina damai uz $3000-4000

sveiki,
zinau kad pasikartosiu, bet ir masinu kainos keiciasi laikui einant Šypsena
reikia masiniuko uz mineta suma moteriai, ale vw polo, nissan sunny, mazda 323 ir panasiai. Kas zinote, matete ar girdejote, prasau pasidalinkit info kokie modeliai parduodami, kokie metai ir tt dabar lietuvoje uz kokia kaina, kad tureciau daugmaz vaizda kokios kainos. nes nesu lt dabar ir sunku man spresti.
aciu is anksto Alus Mirkt

Manau uz tokia suma gali pasiimti tokia kokia arciau prie sirdies, ji bus naujesniu metu ir maziau ges…taip kad didelio skirtumo nera…

BMW 3

Nezhinau kodel, ale subaru impreza labai damoms prie veidelio limpaŠypsena Aishku ash chia grubokai ishsireishkiau, bet tikrai gerai atrodo mazhdaug jei damai iki 40, po to jau vajzdialis ishsikreipia Cha chaCha cha

vis dar neprarandu vilties kad kasnors parasys realiu masinu realias kainas Mirkt gal kas turgui savaitgali buvo, gal kas koki alioreklama po ranka turi… Aš nekaltas
Alus

maciau omnio skelbimuose geltona BMW 318 92ar tai 3 metu uzh 3500
man atrodo tiktuŠypsena

Jeigu pats zinai kokio modelio reikia ir nezinai kuriu metu kiek kainuoja, tada siulau paprasta dalyka. Nueik i http://www.alioreklama.lt ir pasiziurek kainas - jos mazdaug realios. Pats susidarysi vaizda “kainoms”.

Bent jau aš savo damai norėčiau padovanoti OPEL TIGRA Gerai atrodo ir ne kas antra mašina ant Lietuvos, o prašo Utenos turguje ~ 4400 $ (96 m.atrodo), nu bent 200-300 $ nuimam iš karto, o po to rodai derėjimosi talentą.

labai neblogai civikas damai butu ir mazda 323 tiktu Gerai