marke, modelis, prabegas?

Tai as suprantu, kad pagal banga arba BMW, arba peskom Juokiasi

ne nu man patinka lietuviai vistik, puse gyvenimo su ubages tryne (atsitiktinis sutapimas cia, jiegu ka), atvaziuoja i sala, byski pinigu pataupo, ir tada prasideda, “masina su 60K ridos -tai jau cia lavonas”, perka paskui su 30-40K ridos, is dilerio (nes pas kitus gi ridos atsuktos), permoka pora kartu, ir lygiai taip pat paskui remontuoja, sankabas keicia. Pazystu keleta tokiu egzemplioriu, Moto -jokia ne isimtis Laimingas Bukim byski paprastesni.

A-1 tu gal saloj nebuvai, kad tokias nesamones sneki? Juokiasi Visu pirma del ridu tai suka jas cia visi, iskaitant dilerius. Juokiasi Reik ziuret konkrecias masinas. Antra - dauguma masinas servizuoja tik pirmus 1-2 metus pakol garantija reikalauja, paskiau cia NIEKAS nekeicia tepalu, tik padangas keicia kai technikine pyksta ir tai deda pacias pigiausias Linglong Xuy. Apie keiciamu detaliu kokybe is vis tyliu, prie mano akiu zoparankis oficialiam servize su balioneliu sena traukes antgali perdaze Kvankt? nes sekanciam TA jau netikrins ar kliba, uzteks is akies pamatyt, kad sviezia. Lietuvoj perki masina is perekupo tai ziurint i salono bukle dar reikia gerai pagalvot kokia jos rida, o cia po 60-70k myliu jau kiaulide buna kaip po milijono. Jei masina siektiek dauzta ar braukta, tai 100% remontuota is balionelio pas koki zhmurika garaze, nes per draudima paskiau imokos brangsta, o tie kur per draudima daro tai irgi maciau kokybe, mano 2m vaikas su teptuku geriau atmojuotu JuokiasiTaip kad neqisk tu man proto apie pasikelusius ubagus Juokiasi nes UK is tikruju ir yra ubagynas Cha cha

nu atvaryk iki manes, parodysiu tau laviona su 75K ridos (pirktas su 67K) , ir pilna istorija pas dileri. Aisku motorui laiku keiciami tepalai vistiek nepadejo, bet cia kita istorija Laimingas P.S. vairas desinej. pries tai turejau 95K ridos, vieno savininko, nuvaziavau 25 ar 30 K myliu, tik tepala keisdamas. aisku 120K ridos masina, buvo sunku parduot, tik 3 cigonai susimete ipirko Laimingas po poros metu maciau, vis dar gazuoja duslintuva ishoperave.

Tai apie ka mes snekam, kas tada geriau - ar kokis pigesnis kibiras su 30-50k myliu rida ar pasikelusio ubago BeMeWe uz brangei su 120k ir mirusia turba? Juokiasi

Šūdus kalbi, Moto. Taip tiesiai šviesiai pasakysiu, jei tavo aplinkoje yra vien tik tokie pavyzdžiai aplink - tiesiog gaila. Bet taip yra toli gražu ne visur. O japoniškas kibiriukas tris kartus supus ir bus sušluotas į šiukšiadėžę, kai vokiška trijulė + Volvo važiuos ir važiuos. O kad tu save čia tokiom pievom gydai - čia kaip tas su subaru, kur buvo, niekas nepadės. Ir čia kalba ne apie BMW, nors įtariu, kad jis tau buvo vaikystėje koją pervažiavęs.

Tai tavo galvoj šūdai lizinginis ponas, jei toliau savo kiemo nematai Juokiasi Apie kokią aplinką svaigsti? Vienas dalykas nelygink LT, kur nuo senų laikų buvo ugdomas “pasidaryk pats” ir šeip taupumas bei bendras supratimas apie viską, tai žmonės ir tepaliukus patys keičiasi, ir vieną kitą detalę aplink automobilį. Ir kur UK dešimtmečiais skiepijamas vartotojiškumas, kur skatinama pirkt pirkt, pavartot, išmest ir vėl pirkt naują, o pinigai patikėk iš dangaus nekrenta. NekaltasTu vis dar galvoji, kad priduodi mašinėlę į servizą ir ją ten glosto bučiuoja bei sudeda pačias geriausias dalis ir tepalus? Juokiasi Juokiasi Visuomenė yra varoma noro uždirbti kuo greičiau kuo daugiau, o lengva apgavystė yra pirmas reikalas kurio imasi visi. P.S. Savu laiku ir aš laksčiau su BMW taip kad nepervažiavo man niekas tos kojos. Labas

Aš ne apie LT ir kalbu. Dzin, duok durniui kelią, vis tiek neras. Pirk Akordą 07 metų už 7K. Cha cha

Vienzo, vieni daro, antri stebi, treti-stebisi. Tai Moto- prie pastaruju Šypsena

Kas sake kad as ji pirksiu? Nekaltas Pas jus slyvos uz tiek eina Cha cha Manrodos ne apie tai nukrypo sneka, o kad idealiu pasaku pasauly gyvenat ponai, matyt uzaugot tevu $ nuklotais takais eidami Juokiasi

nu neliek cia nuoskaudu kazkokiu. Tavo atveju (su tokiu poziuriu) tai jamk fainansinga, segsi kas menesi pora simtu svaru ir gazuosi 5 metus be rupesciu. jeigu Dusteris, tai gal ir visu 80/men uzteks.