Marilyn Manson Lietuvoje..

Marilyn Manson Lietuvoje…

Marilyn Manson LIETUVOJE

shiaip nesu tokios muzikso gerbeja ar merlyno fane, bet tiesa sakant i jo koncerta nueiti noreciau, vien del jo padaryto shou. Nes manau, kad shiaip turetu buti idomu, nes ciuju jis ten padarys nebloga shou. Nors ciuju bus ir visokiu shlykshtyniu, bet asmenishkai paziureti noreciau =)

jo, as irgi noreciau i jo koncertaTaip. vien del to, kad pas mus tokio lygio show retai bunaTaip

GeraiGerai

Marilyn Manson super muzika. As butinai eisiu i koncerta del to kad muzika labai jo megstu ir sou bus manau unreal. Tikrai tokiu sou Lietuvoje mazai, paskutini karta geras sou buvo kai koncertavo RAMMSTEIN irgi zjb buvo. Nu dabar per MM koncerta tai manau is vis Unreal!!!

Na, aciu, nereikia man tokiuNe Man vien ji pamacius kosmarai sapnuojasBaisuCha chaCha cha

taj gi labaj sexowasMyliuCha cha

[quote]laurra rašė:
Na, aciu, nereikia man tokiuNe Man vien ji pamacius kosmarai sapnuojasBaisuCha chaCha cha
[/quote]

Cha chaCha chaCha cha

Deja, šiuo atveju nieko protingesnio, neįžeisdamas negaliu pasakyti…Ne

BaisuTaurėAlusNiam niamBlogaiBlogaiBlogai

Metalistai JBTVMT’… Juokiasi
Jo… Pavargęs Kur ish tiesu pasidejo tikra muzika? Dimmu Borgir… Pardise Lost… Deicide…
Kur ritsi pasaulis Pavargęs???

[quote]Psycho rašė:
Metalistai JBTVMT’… Juokiasi
Jo… Pavargęs Kur ish tiesu pasidejo tikra muzika? Dimmu Borgir… Paradise Lost… Deicide…
Kur ritsi pasaulis Pavargęs???
[/quote]

Deicide ir Dimmu Borgir Lietuvoje jau buvo.Taip O Paradise Lost būtų buvę gera pamatyti prieš kokius 8-10 metų.


Men Without Hats - Pop goes the world

Man tai jis kazkoks nesusipratimas,pabeges is pragaroPavargęsGal ir grandiozdinis tas sou bus,bet aciu ne,ir uz dyka neiciauVeee

O tai naujiena pasakiai… Gal ish medzio ishkritai ???

Vagishius rašė:
O tai naujiena pasakiai… Gal ish medzio ishkritai ???

[/quote]

Niu ne naujiena,bet nereikia taip pyktiŠypsenaZmogutis tiesiog norejo isgirst kitu nuomone apie si artejanti souDrovus

Niu ne naujiena,bet nereikia taip pyktiŠypsenaZmogutis tiesiog norejo isgirst kitu nuomone apie si artejanti souDrovus

[/quote]

tai mano nuomone butu, kad visi koncertai kurie vyksta vilniuj yra sux Nekaltas

Ash kalbu apie teisinga muzika, o ne tuos kas buvo lietuvoj… Metallica ir gi megau (ta ankstyvaja: master of pupets, and justice for all…) O y gala kuo jie pavirto?

Deicide ir Dimmu Borgir Lietuvoje jau buvo.Taip O Paradise Lost būtų buvę gera pamatyti prieš kokius 8-10 metų.


Men Without Hats - Pop goes the world

[/quote]

[quote]Psycho rašė:
Ash kalbu apie teisinga muzika, o ne tuos kas buvo lietuvoj… Metallica ir gi megau (ta ankstyvaja: master of pupets, and justice for all…) O y gala kuo jie pavirto?
[/quote]

Į galą ir pavirto.TaipBlogai St. Anger skamba kaip 1984-ųjų Slayer + Elton John vokalas.Cha cha

JuokiasiGeraiTaip

jis tixliau gal butu pabeges is vienuolynoCha cha o jei mane kas uz dyka nugabentu i MM konca, tai is laimes apsimyzciauCha cha