MANUTD tema

Celsiukas jau pridejes i kelnes Cha cha kita savaite prapisai ir jau pusintrige bus Cha cha Nors Kesminas sventai isitikines, kad Celsi jau cempionai Cha cha

zinau tik jeigu pro klyna imusa tai nuosale nesiskaito.

ar buvo nuosale ? ŽliumbiaJuokiasi

booomValio

Gal yra išmanančių futbolo taisykles? Man įdomu, pagal kurią kūno dalį fiksuojama nuošalės padėtis?

Kazkiek atsigavo, bet uztektu City imusti ir vel vaizdelis jauciu nekoks butu, o imusti su tokia United gynyba tikrai imanoma.

na 0-5 jau nebusŠypsena

Zaidimo kol kas near visai (pas raudonus). Grizo prie savo senu bajeriu: kamuolio nesugeba laikyti, ilgi netikslus pasai, pramiega savo zmones gynime ir t.t. Ivarti imuse Young atsitiktinai… Graudu ziuret i Smalling ir Jones - kaip vaiku futbole, drebanciom kojom, klaida po klaidos…

su tokia gynyba tai 0-5 šviečia… Tikėkimės taip nebus…
Kanopa, čia pabandyk http://livetv.sx/eventinfo/296039_manchester_utd_manchester_city/

gal geros kokybės linką kas turi?Piktas

gundoganai gundoganais, bet kaip norėtus normalaus cente backPiktas

“Man United close to completion on Gundogan deal”
Nekaltas

Jo…

va apie ką kalba. todėl nereikia čia man futbolo fundamentų dėstyt. jei MU su dabartine realizacija net ir “labai gerai” kampinius keliantis Lexas keltų, visvien tas pats raibas būtų - duotuoju metu nėra prošvaiščių, kad bent pusėtiną pasą kas nors uždarytų individualaus meistriškumo dėka. nėr nei vieno raudono, kurį būtų galima įvardint, kaip gerai žaidžiančiu galva. taip, gali pasisekt ir atšokt neblogai nuo galvos į vartus, bet visumoj, panašu, kad LVG vis dar savo gudriąją schemą per treniruotes tebestato ir standartams atidirbinėt nemato tikslo Šypsena

As tai galiu pasakyt, kad nors esu aukstas praktiskai esu centro gynejas arba ibrahimoviciaus stiliaus zaidejas puolime, bet kampinius keliu labai gerai Šypsena

Dėl ūgio ir stoto - nesutikčiau. Technika, aišku, svarbu, bet pvz. toks Maticius kampinius galėtų kelti neblogiau už Rooney. Kitas dalykas, kad stebint ir kitas komandas (pvz. Arsenal) keliant kampinį galima ramiai nubėgt nusim*žt ar pasiimt alaus: fantazijos nedaug, įžaidžiama labai retai, pakeliama arba iki pirmos štangos arba bandoma kelt ant galinės. Kaip profesionalūs žaidėjai gali taip nemokėti kelti kampinių, kartais sunku suvokti.

…kampinius ‘kelti puikią smūgio…’? įdomu, įdomu Šypsena

Ikisiu nosi apie kampinius ir pan. standartus: mano subjektyvia nuomone, kelti turetu puikia smugio technika turintis nedidelio ugio ir neypatingo stoto ar soklumo zaidejas. Kelti turetu tokie, kaip Mata arba Di Maria, Januzaj. Tokie zaidejai, kaip Jones turi kovoti del aukstu kamuoliu. Cia keliant standartini kampini, su salyga, kad Mata ar Di Maria ismoks juos normaliai pakelti (o ne iki pirmo gynejo). Prisimenate, kokius is kampinio balionus ant kojytes nuleisdavo Scholes’ui? Tokiu atveju suzaisti gali du maziukai. Kazkaip net keista, kad prie LVG ir tokiu zaideju tokios skurdzios standartu ispildymo situacijos. Visiskas nulis fantazijos, nulis idirbio treniruotese. As niekaip nesuprantu, kaip zaidejas toks kaip Mata, kuris tikrai turi gera smugio technika, nesugeba kampinio ispildyti. Turetu kaip su rankyte numesti ta kamuoli ±20cm. Grazinkit SAF.

seip kas losia futbola supranta, kad yra skirtumaa kas kelia kampini ir nesvarbu, kad mazai golu is po kampinio yra imusta

Jeigu galėtų pakelti tik storas, tai nemanau, kad kas stebėtųsi per daug. Bet komandoje dar yra Mata ir Marijos Angelas.Angelas

[/quote]

Tai jo, yra. Bet iki šiol sezone MU kėlė 199 kampinius, po kurių įmušė net 3 šaibas. Tai pakartosiu klausimą - koks skirtumas, kas kelia? Šypsena