MANUTD tema

MANUTD tema

Grąžinkit Olegą.TaipCha cha

neLiūdnas

O kokia tvarka, nepasinaikina kortelės prieš finalą?

Pavargęs

pikta dėl bailly Piktas finale problema dar viena.

paskutine sekunde visas gyvenimas pries akis pralekePavargęs

Tvarkaraštis tvarkaraščiu, bet kai komandoje lieka 13-14 žaidėjų iš pagrindinės sudėties - va čia tragedija

Nu, kad nelabai, ju tvarkarastis irgi geresnis.

kol kas bent jau įdomu stebėt varžybas. Jei dar community shielde buvo to gimdymo žaidime kaip ir praėjusį sezoną, tai pirmose dvejose premier lygos varžybose viskas gražiau. Šypsena tikiuosi taip ir išliks prieš stipresnius oponentus.

Nu kolkas grazu viskas.

ibrakadabra jau 2 įridenoTaip how cool is that

kol kas atrodo kad ir gynyboj turim rimtą vyrąŠypsena 2 kart iš eilės MOTM

Sezonas pradetas pergalingai Šypsena Zlatanas debiutavo puikiai, pasizymejo Epl, Seria A, La liga, Ligue 1 ir UCL debiutines varzybose.

Pogba grįžo Valio

seniai nepamenu, kad United sitaip su saibaom taskytusi, net nepatogu prie kitus darosi

Mano akimis smarkiai permokėta ir smarkiai pervertintas žaidėjas. Pastaraisiais metais perkama daug brangių žaidėjų, kurie nerodo rezultatų, o paskui nerandama kam juos parduoti… Sakyčiau gerokai į minusą dirbama. Žiūrėsim, ar šiemet pagaliau komanda susigrąžins savo vardą, ar ir toliau bus žaidėjų kratinys…

O tai ka tada kalbet apie Juves panaudos pinigus uz Pogba? Visiska nesamone moket uz argentinieti 90miliku, geriau butu paime du saugus uz jo kaina

Paleido uz dyka, susigrazino uz 105 mln. euru + bonusai (kazkur iki 120 mln. suma gali kilti) Juokiasi

As tai pavyzdziui dziaugiuosi, kad Real atsitrauke nuo sio ispusto/pervertinto zaidejo galimo isigyjimo. Europos cempe labai prastai pasirode. Kaip ziuredavau cl rungtynes, taip nieko ypatingo nenuveikdavo ir Juveje. Italu cempionatas toks cia ir rodiklis Nekaltas

Aš sakau, kad labai gerai, kad paėmė. Viena klaida jau su juo buvo padaryta, kai paleido, antra galima galėjo būti padaryta, jei būtų nepaėmę.
Žaidėjas 23 metų, o jau įrodęs savo vertę. Galintis lošti centro sauguose, keliose rolėse. Individualiai labai stiprus žaidėjas (tiek techniškai, tiek fiziškai), nors dar bręstantis (futbolo mąstymu, priėmamais sprendimais), tačiau jau toje srityje Juventuse stipriai patobulėjęs.
Kas sako, kad nieko nerodė Europos čempionate, tai pasakysiu, kad lošė tokioje pozicijoje, kurioje nesimatė daug. Bet lošė tikrai gerai. Savo darbą darė.
Kas sako, kad labai daug sumokėta, su tuo ginčytis neketinu - daug. Tačiau manau, kad tai pateisinama. Pogba marketingo atžvilgiu labai patrauklus projektas. Man Utd komandai reikia pasaulinės klasės žaidėjų (skirtingai, nei kitiems Europos grandams, kurie jų turi ir ne po vieną). Nuolat perkant tik Southhamptono žaidėjus, patys pavirsime į tokią komandą. Kitas aspektas, Man Utd pirko brangiai ir mokėjo daug, nes galėjo sau tai leisti, uždirbdami tuos pinigus. Jau geriau pirkti reikalingą žaidėją, nei palikti pinigus Glaizerių kišenėse.

tai, kad nebuvo. Pasiskaityk taisykles, kada nuosale buna Cha cha