mansarda neieina?


mansarda neieina?

kokiu budu sito namo mansarda neieina i plota? Juk kur aukstis virs 1.20m (ar kazkiek) jau skaiciuojamas kaip plotas…namuplanai.lt/ALFprojektai/Gyvenamasis_namas_S1209_03< /A>

manau,kad jei ji nera pritaikyta gyvenimui,tai ir neieina…net plano nera gi mansardos. p.s.jei vadovautis tavo logika 1.2m,tai dauguma namu nuo perdegimo iki stogo toki auksti turi.

Papasakokite namų savininkai, ar viskas gerai su tuo projektėliu - ar galima rimtai į jį žiūrėti ir mąstyt apie tokio statymą sau? Kokios jūsų pastabos ir siūlytini pakeitimai?

Na viskas priklauso nuo taves pačio. Aš kai ieškojau kažko panšaus man netiko nei vienas, tik paemiau kelis aspektus ir pasibraiziau pagal save. Kuom sildysi, jei kieto kuro katilu tai katiline ryskiai per maza, ir taip visokiu smulkmenu reikia joje laikyti. Jei nori galiu sudeti kelis variantus ka esu pasiruoses sau, gal tiks ir tau.

Žinoma sudėk - pravers šeimos “posėdžiuose”…

pas mane tik visi projektai su didele katiline. Parsisiuk programa sweethome pasideliosi pats kaip noresi.part.lt/img/064308fcdc9ffc229d6a98e304fdaa11751.JPGpart.lt/img/a1c3e568f4436a73cc320818b5a9ecef345.JPGpart.lt/img/ed8f3b3c4f1f100bf69feed7bec38dc7306.JPGpart.lt/img/23ba7610b53c2e68f2f1e7bc6f66ce8d264.JPG

Del katiliniu tai as pastebejau, kad absoliuti dauguma projektuose ne tik mazas turi, bet ir apskritai ju neturi kazkodel. Geriausiu atveju “sandeliukas” yra tai ten nebent katiline det… Kazkokia nesamone, toks vaizdas, kad planu kurejai nezino jog dauguma tikrai sildysis katilu, o ne kokia elektra ar kazkokiu kitu super budu…

Kupe> cia ne mano logika, o taip oficialiai skaiciuojamas plotas. Tiesa 1.6m yra tas skaicius.

jei ruošiama mansarda, tai į jo plotą isiskaičiuoja plotas kuris yra virš 1.6 metro aukščio. vnz issiskaičiuoja tik pilkas plotas nuo part.lt/img/f879c52764f1eb6c6deb3cfd2456f48f358.JPG

t.y. skaiciuojasi tik grindu plotas, o ne turis, kaip paveikslelyje gavosi.

liveris> tai ta manau visi supranta ir tas buvo butent ka as ir sakiau (tik is pradziu suklydau su auksciu). Dabar klausimas - ar cia piknauidziavimo skyle palikta, tipo as neisirengiu mansardos tai jos ploto neskaiciuoju Cha chaNes reikia but labai naiviu, kad tiket, jog kazkas toki nama statys ir mansarda nebus irengta Cha cha

Kaip ir sakai cia skyle istatyme, nors yra kitas istatymas, kad mansardos irengimui jokiu leidimu ir projektu nereikia (reikėtu pasiieškoti apie tai info daugiau). Iš to seka, kad pasistatai nama iki 80kv, ji priduodi kaip be mansardos, ir tik paskui ja įsiruoši. Viskas legalu.