Mano triusiukas laabi bijo buti ant ranku! Kaip jam padet?

Mano triusiukas laabi bijo buti ant ranku! Kaip jam padet?

is tikruju, tai jis nera labai bailus. Atbega, atsigula salia, mane pazista, leidzia glostyt. Taciau nerealiai bijo buti pakeliamas. Jei tik pakeliu, iskart ima draskytis kojelemis ir megina istrukt. Atrodo, kad nerealu stresa isgyvena, tai as isvis bijau ji net po truputuka pratint… Ar jis toks ir liks, ar imanoma pripratint…? Jam dabar tik 3 menesiai… Aciu

manau geriausia butu jo neimti ant rankuMirkt…tegu shiaip begioja…

o tu ji griebk Kanda staigiai! Juokiasi

Juokauju aishku - taip jokiu budu nedaryk

neimk Ne

Prigirdyk formalinu- jis tada visą laiką bus mažas, mielas ir gražus ir galėsi kada nori imt ant rankųCha cha

neimk Ne

imk po truputį ant kelių, bet nekelk į viršų ir nenešiok kol kas. kai jis ateina šalia. tu jį glostyk labai švelniai po truputį paimk priekines letenėles ir užkelk sau ant kelių. paskui stumtelk iš nugaros pusės švelniai ir jis atsidurs ant kelių. tada vėl glostyk.
jeigu taip nepavyks, tada prisiviliok kuo nors skaniu. pavyzdžiui šviežia morkytę. jis pats užsiropšs ant kelių kad ją pasiektų. tada leisk jam ją sugriaužt, vėl paglostyk. kai jis įpras būt ne šalia, o ant kelių ir net pats atbėgęs drąsiai užsiropš, tada po truputį bandysi jį pasitiimti ant rankų niekur nekeldama, likdama sedėt. tik atsargiai, nekelk aukštai, kad neapdraskytų veido netyčia. paimk taip, kad jam būtų patogu (gink dieve ne už ausų ). ilgai nelaikiusi paleisk. paskui kai bandysi jau pakelti normaliai, vėlgi nukreipk jo dėmesį nuo aukščio baimės, į kokį skanėstą ar baisiai įdomų daigtą tame aukštyje, kuriame laikai.
mano katinukas pvz nenoriai būna ant rankų, bet kai susidomi kokiu skambaliuku, pakabuku, niekučiu aukščiau nei gali pašok, tai net pasiprašo būt pakeltas ir atidžiai išnagrinėja jį dominusi objektą užmiršdamas, kad yra ant rankų.
Tavo triušiukas gi dar kūdikis - mokyk kol jaunas, kitaip niekada negalėsi jo paimt ant rankų. o kartais tai bus būtina - juk tarkim gali tekti jį nešti pas veterianrą arba gali tekti kraustytis, arba norėsi išnešt jį į pievelę su pavadėliu ir t.t.
taigi mokykitės kartu ir įveikti visas baimes - viskas kantrybe ir švelnumu yra pasiekiama.Labas

Labai dekui uz toki issamu patarima. Pradesiu jau nuo siandienMirkt

Ash savo juru kiaulyte pratinau pati sededama ant zhemes priviliot kuo nors skaniu, kad nebijotu buti man ant keliu… pasisekeTaip
ish pradzhiu tik bandydavo nutempti skanesta, paskuj jau be baimes uzhsiropshdavo ant koju, dar veliau jau ir sedint ant sofos prashydavosi pakeliamas, nes tikejosi ko nors gautiCha cha
Tik tam reikia kantrybesŠypsena