Mano/tavo stilius . . .

Mano stilius svyruoja nuo sprortisko iki klasikinio, priklausomai nuo metu laiko:vasara labiau patinka sportiski, nevarzantys judesiu, lengvi drabuziai; rudeni, ziema kai apima niurios nuotaikos, labiau patinka puosnus, klasikiniai drabuziai Taip

Na maniškis elegantiškaj sexualus… Kažkas panašaus Žvaigždė~

siuolaikishkas, madingas, sexy Niam niam

kazhkaip dabar labiauw toks sportinis…norisi patogumo Taip&naturalumo Laimingassintetika Veee Žvaigždė

Flirtas Cha cha

~ Šikšnosparnis~Hm…rengiuosi taip kad neiisiskirciau is kitu.Nes kitaip busi nusvilpnas ir sumindytas mano mieste Veee Liūdnas O noreciau atrodyti visai kitaip…

liūdonka, kai negali būti savimi, tam kad apsisaugotum nuo kitų piktų kėslų. Neliūdėk, manau ateis diena , kai galėsi būt savimi. Angelas

mano stilius yra kažkox mixas Tūsasšiaip nemėgstu mados Ne, nes tuomet nebelieka individualumo, pvz visos panos vaikšto rožinės…na man paprasčiausiai negražu tox bandos jausmas Blogaibeto jei nusiperki daiktą, tuo metu esantį ant bangospo kitą sezoną, atrodysi kaip atsilikęs nuo mados-o aš dažniausiai drabužius nešioju ilgesnį laiką-naujus derinu su senais ir pan… Šypsenanesu fyfa, bet ir ne kokio sportinio stiliaus…mano stilius individualus, todėl nemoku jo nupasakot Nekaltasčia reikia pamatyti Liežuvis

mano stilius priklauso nuo nuotaikos, bet as visad, kaip kiti pastebejo, bunu elegantiska. Siuo metu megstu moteriskuma ir sexualuma, megstu kostiumelius ir bliuskutes giliomis iskirptemis. Bet tokius rubus nesioju tik specialiomis progomis. Kasdiena renkuosi paprasta, bet tuo paciu ir madinga stiliu, kaip kad ir tu sakei Šypsena Lūpos

pas mane stilius gaunasi “kaip pakliuvo”… priklausomai nuo nuotaikos, oro salygu, situacijos… bet nieko nera geriau uz odine striukyte, dryzuota megztuka, senus dzinus ir patogius kedus Liežuvis

nzn… bet man labai svarbu, kad drabuziai butu geros kokybes - vardiniai… Taip

neissaukiantis, bet madingas Šypsenaklasikiniai rubai taip pat netrukdo Nekaltas Mirkt

fifiskas,nepatogus ir nepraktiskas Cha chanors buna stogas nuvaziuoja,i univera uzsidedu kedus( Pavargęs),placias kelnes su daug kiseniu, pusta striuke,pirstines be pirstu ir kepure…tada niekas nesisveikina Juokiasines neatpazista.nu bet ai.kaip sakoma graziam zmogui viskas tinka.svarbu,kad nepasigyriau Taip Gerai

pastaruoju metu pradejau ryskiau dazyti lupas ir akis… kad nesusilieciau su rudeniska pilkuma. Nekaltas

simple, kartais sexy, kartais toks kasdieniskas priklauso nuo nuotaikos o ji pas mane daznai keiciasi, jei nepastebejai. Manau visus mano rubus jau pati zinai tai ka ash cia aiskinsiu tau;]

va va-atejus rudeniui ir as megstu ryskinti lupas ir akis Šypsena

Iš nuotraukų susidariau įspūdį Taipgyveni šilainiuose - kaip ir aš Labas

sounds good Gerai

Yep, tavo stilių aš jau perkandau, mielas Cha cha

Ir viskas? O kaip rūbai…?