Mano/tavo stilius . . .

zinok jei finansai leistu tai siek pakoreguociau stiliu. Sumaisyciau sportini su klasikiniu Gerai labai gerai atrodo Taip bent jau man patinka Drovusp.s. tu tokiu ruzavu in HL gali daug isigyti Mirkt

Mano stilius, ale, tu kazkada man ikandai, kad juoda/balta tai ne stilius, vadinasi, as jo kaip ir neturiu… Juokiasi O man atvirksciai sios spalvos labiausiai tinka ir labiausiai patinka. Taip Girtas O siaip viskas pas mane remiasi daugmaz i klasika. Dauguma mano rubu jau keleta metu vis neiseina is mados. Zinoma, kartais susizaviu kokiu mados klyksmu, bet ir tas nebuna masiskai nesiojamas. Nekaltas Kas liecia avalyne, tai tik ausktakulniai, tai matyt jau pasako, kad nesu sportinio stiliaus megeja. Cha cha

tokios uzvedancios Niam niam Juokiasi Gerai

Daugiau klasikinis bet siaip tai dazniausiai i paskaitas su dzinsiukais ar siaip laiswesnem kelnem! Kadangi nemazai sportuoju tai ir treningas nenaujiena bet wiesumoj su juo nesirodau nebent po namus bimbineju! Anksciau prijauciau daugiau klubiniam stiliui bet daba tiesiog klasika pamegau Taip Girtas

patinka labai sportiskas Gerai atrodau visada tvarkingaj Liežuvismada… Nekaltas na nevisada jos vaikausi Ne renkuosi tai, kas man patinka ir yra be galo patogu Cha chasiaip jei rejkia kur iseiti, tai neatsisakau ir aukstakulniu Cha cha

o man tvarkingas nein ne velnio. rengiuos kaip valkata ir man patinka. ir nesisukuoju. o principas “durak ne poimiot, umnyj ne skazet” labai veikia.

as vis panaseju i stereotipini meninyka Žliumbiabatai suplyse Gerai padas vos laikosi, bet gi nesioju, nes vairuot labai patogu, o antra pora paskui tampytis tyngiu Nežinaukelnes irgi nudriske, suplyse, pradegintos nuo cigareciu. mamos ranku darbo megzstiniai istampyti ir nerealiai ilgom rankovem, kaip pas pabegeli is globos namu turintiems psichine negale…ne gana to…dar ir siulius katinas istampe Baisureikia atnaujit gardziaroba totaliskai, bet nera nei laiko nei litu Žliumbiaas gi nekaltas, kad daugiavaikei seimoj gimiau! Juokiasi

Nzn tiesiog paprastas,neatsilieku nuo mados bet nepersistengiu TaipTvarkingas ir patogus Šypsena

As jau kokiu 7m. taip pat rengiuos, ir vis dar madingas Juokiasi

Oh… Mano Stilius Priklauso Nuo Nuotaikos Wa TaipJei Nuotaika Gera Galiu Buti Ir Feefa DrovusSiaip Tai Labai Ivairiai Rengiuosi! LaimingasIr Feefa Ir Bangle Bunu Drovus

turiu visą kamasutrą Taip Niam niam Cha cha Cha cha

Džinsiukai,maikutė(jei šalta storas megztukas),ir sporbačiai(padėvėti) Man tai miela ir nesvarbu ar tai kam patinka ar ne Taip

Universalus. Gerai Tobiš su tais pačiais džinsais (V-VI ir batais Girtas) miegu, einu į darbą ir į pubą. Taip

aciu uz nemokama juoko doze Cha cha Cha cha Cha cha

as taj kajp uzeina tajp ir apsirengiu Liežuvismada durnas dajktas Cha cha

mano stilius kintantis nuo seksualiai elegantisko (pvz. vakarienei restorane) iki paprasto sportinio (paskaitose). beje pastaruoju metu vis neatsispiriu pritaikyti ir kokia rokerisko stiliaus detale Girtas

Xex;>>> Man jisz kinta pagal nuotaika,pagal tai kur einu ir ka weikiu.Jei tai kox susitikimas su rimtais zhzmonem,jisz aisku kad turetu buti klasikinis.Na o shiaip tej paprasti patogus batukai shvarkelis ir wsio Mirkt

Manojo stiliaus kreive kito geometrine progresija: smuko bei kilo, isryskedavo bei nublankdavo. Dar ankstyvoje paauglysteje, as, 13 metu mergyte devedavau milziniskas platformas bei ryskius drabuzelius siekdama panaseti i tuometine mano dievaite Geri is Spice Girls Cha chaPyragams atausus, atejo didysis nihilizmo laikotarpis, kuomet tamsa bei astrumas uzliejo venas: juoda, pikta spygliuota slinkdavau gatvemis, isivaizduodama, jog pasaulis man po kojom PavargęsVeliau seke trumpi hipiu, menu bei glam periodai, kurie galiausiai dave pamatus dabartinei pasauleziurai itakojanciai mano apsirengimo stiliu. Siandienini savo stiliu apibudinciau kaip stilinga rafinuotuma deranti su bohemisku atspalviu. Megstu isskirtinius daiktus. Nieko nera baisiau,kaip sutikti gatveje vienoda ruba devinti zmogu GirtasZmogaus apdarai isreiskia jo savijauta, pasaulejauta, gyvenimo buda, todel jie isties daug reiskia. Juk ne veltui sakoma, pagal ruba sutinka… Grazus, stilingas zmogus greiciau pritraukia sekme, naujas pazintis bei spinduliuoja vidine stiprybe. So, let’s listen to “Voque” by Madonna Žvaigždė Tūsas

eik, eik, melagi Juokiasi

norėčiau pamatyt tave Juokiasiir dar norėčiau kad pravestum man kursus, kaip taip padaryt Juokiasi