Mano tačkė


Mano tačkė

Paskutinė fantazija penkiolika?

Aha. Baigiu pereit. Lieka DLC is side questai, tai koks 50h Cha cha

Vis galvoju ar verta pradėti Cha cha Esu žaidęs bent kažkiek visus nuo FF VI , tai tikriausiai reiks ir šitą pabandyti ( plius pažiūrėsim ko 1070ti verta ). Asmeniškai nebus geresnio žaidimo niekada už FF VII Apkabinimas Apkabinimas

Stable 60fps gali ir negaut Cha cha Biški kažkas blogai su optimizacija, per kovas krenta fps stipriai. O koks cpu? Nes irgi gero reikia. Nu VII man nėra geriausias, IX geresnis, o šitas geriausias nuo IX laikų.

tai nebus 60fps nes CPU per silpnas šitai VGA - i5 4670k , bet manau normaliam pažaidimui užteks. Na man FF VII tai buvo pirmas tooooks žaidimas kuris paliko tokį įspūdį. Tais laikais nebuvo youtube ar pan kad galėtum pažiūrėti review ir pan. Ir atsimenu Kiberzonoj paskaičiau artojo review Šypsena ir tada atsirado namie PS One ir FF VII su 3CD ( kompiuterinė nelabai norėjo net parduoti Cha cha). Ir tas efektas kai iš miesto išeini pirmą kartą į Open World Cha cha ir visa tai 3D Girtas

Aš irgi apie jį perskaičiau, tik man rodos ne kiberzona dar buvo, o laikraštis toks Cha cha Šokas? O po to pavirto į žurnalą kiberzona. Man irgi jis buvo geriausias, bet po ilgo laiko peržaidžiau VII ir IX, tai pastarasis vis dėl to geresnis pasirodė. Bet anyway ten mažas skirtumas abu GeraiXV tai irgi labai patiko. Combat galėtų būt geresnis, geresnis magijos panaudojimas pvz. Bet užtad summonai tokie epic kokie ir turi būt. Daug visokių smulkmenų paimtų iš senų FF. Story geras, bet pateikimas nelabai geras. Daugiau, tai viskas puiku, grafika wow, world/level dizainas irgi Gerai