Mano rekordinis Sterkas


Mano rekordinis Sterkas

Iskar sakau kat kiti klubo nariai nerasitu nesamoniu,fotografota su Gopro kamera Sterkas tikras be fotosopo imesiu jums tris fotografija is skirtingu atstumo ir tikrai as ranku ne tesinau.

Tikim, tikim, skaniai pagamint, Tigran’ai Mirkt (Saugus namas) Šypsena

Uztenka,nemesk daugiau,pakanka JuokiasiTikim tikim Mirkt

Gerai Gerai Gerai

kažkodėl kvepia fotošopu Nekaltas

dar kelias fotkes galėtum įmesti tos pačios žuvies, nes dar nelabai įsidėmėjo čia foruminė hebra Juokiasi Juokiasi Kvankt? Kvankt? Juokiasi Juokiasi

Povilai O tu ne ostik kuo cia kviapia o vaziok gaudik zuvi ir nevaizdensis fotosopas!!! Jokdaris Juokiasi

dingo so bi odigos Taip !!! Cha cha

Tris Nuotraukas as imeciau del to kat kaip mano draugas paskelbe tai visi pradejo sakit kat fotosopas,tai paliginimui as specalei ismeciau kat neklaidit zmones.

Reiktu daugiau nuotrauku. Del aiskumo.

Ritoi dar imesiu Šypsena

Biat rytoj miask jau bia fotošopo. Giraj?

MAZIAU NESAMONIU RASIKI O GERIAU VARIK ZVEJOT. Uzknisa toke zmone tapati per tapati su viena fraze visa diena.

dar arceu prie saves nebetrauk Ne Nebo nelegalu pavirs Cha cha Juokiasi Juokiasi Juokiasi Juokiasip.s. giaras starkis Gerai

Ištiestų kojų efektas. Garantuotai.

PILNAS SYTAS FOROMAS PAVIDOLIU Blogai NIAMOKA ZVIAJOT, TIK LOJA Šuo

jo 10% tikru zvieju ir 90% Pavidoliu.Tai iskur jie mokes visa menesi tik sedi forume nesamones raso pinigui arba gaila ant rimtu irankiu.

Varykit visi I Kaunomari, sudakai po 5 kg ant dropsoto kapoja… ŠypsenaLiux laimikis…nekasdienis… Gerai Gėlė

Jo siandien iki pietu super sukibo,paskui nusiemem pradejo lyti.Su draugeliu normas nesunkiai surinkom didziausias 3,8kg. Gerai