mano produkcija :)


mano produkcija :slight_smile:

nu gal ir nieko Mirkt

grazu Taip

Vis verda ivairios diskusijos ir lauzomos spagos del sito reikalo, tai imeciau foto, kaip tai darau as. Jei kas nores - prasom kreiptis. Telefonas yra private.

otai tamsiu paros metu vaziuojant kilometrazo matyti nereikia?

jei neklystu, tai cia apsviesta su neoniniu vamzdeliu?

nesamone ish apacios reikejo apsvietima daryt

2 vilkonas: kilometrazas matosi, gal nuotraukoj prasciau. originalus apsvietimas, su lemputem is vidaus apsviecia kilometrus. 2 Fiiend: fakof, jei sugebi geriau - parodyk. Is kurios apacios? Kad pro skaicius sviestu? Ar zinai, kad ivairiu skydeliu buna ir ne visur tas pats daroma? Sitam skydely geriau atrodo TAIP, galu gale: “mano saldytuvas, kaip noriu, taip dazau”. Knisa tipai, kur kritikuot gali, bet argumentuot - sunkiai.

Gerai gerai atrodo,man patinka kad tas snukelis issiryskina nakti kur greiti rodo Gerai deja pas mane apsvietimo nelabai imanoma pakeisti Nustebęs

O vaz 2103 spydus ir tachometrus darai?Kokia kaina?

nakti tai masina nufotkinta uzvesta bet kad benzinelio nekas Cha cha joke Mirkt Gerai

Lauriux kaip matai spagos vistiek luzta Liūdnas liudna net. neoniniai vamzdeliai, is apacios, tuoj diodus bagazinej statys ir stiklo pluosta ves iki skydelio… daugumai net nereikia padaryti skydelio kad zinotu kaip jie daromi… tai irgi liudna

gerai gerai atrodo paciam kazka stebuklingo sukurt nera lengva o cia tikrai super atrodo Laimingas

Lauriuxx, gerai atrodo!

respect

normaliai