mano prieplaukele


mano prieplaukele

Bent simtu arkliuku galetu daugiau but Šypsena Nebent cia kickeris matosi Šypsena o siaip valtis 10 balu! teko plaukiot tokiu nemazai.

max 100 hp, bet uzdek simta tai paskui is labai toli reikes “specus” surinkinet Mirkt

Jei max 100, tai turbut cia ne eagle’as ir busiu apsirikes Apsvaigęs nors is profilio baisiai panasus Šypsena

Silver Eagle numires pagal sita ant dideliu bangu, cia Kvaerno, daug aukstesnis bortas, eina kai tankas

Ant dideliu bangu tikiu kad sis geriau. Bet dideles bangos man lygu Pavargęs … todel kolkas vietoj norges fiordu renkuosi svedijos archipelagus Šypsena

jami vaistuku nuo supimo ir eini kai viesulas, vienodai sviecia tada, o del bangu tai turi plaukt su tokiu kuris nenori nusizudyt ir bus viskas ok, o sitas laiviukas parves jei netycia didesnes pakiltu Mirkt

jai nenori Veee tai 2 esminiai dalykai: neziurek zemyn ir nekoncentruok demesio i viena taska. Aisku vaistukai vemaliam butini Cha cha man viena syki buvo nemalonumu, bet idomiausiau kad bangos buvo visiskai nedideles, bet gavau saules smugi, nes be kepures buvau Nekaltas po to karto profilaktiskai imetu pora piliuliu i skrandi, nes jausmas tai eina pekloj… Juokiasi

gražus bliamba Taip