mano nauja TP

anelka- o ka daryti kaip ES prirauks jutube per autoriu teisės ar kas ten…ir EU zonoje nebus galima kažka infulicYnti Cha cha afrika ir kinija su indija savo dievukus turi…Usa neistrauks visu Cha cha

Nu Suomis blia, cik kamztuku prasukus turej suveikc receptoriai Taip

Is kitos puse tai jauciu pofik - jei samogono garazi kap bulbasu dyzelio pristabeliuota, tai ka te bb 10 litru…

Žinau kas vietoj dyzelio pripylė vandens 20ltr Cha cha irgi sumaišė kanistrus. Bet jau tokioj stadijoj buvo, kad nei kvapas, nei spalva, nei skystumas neegzistavo Cha cha mašina po visko jau normaliai daugiau nebevažiavo Cha cha siurblį tvarkė, filtrus keitė, vandenį išsiurbė, bet vistiek kažkas ten jam darydavosi ir niekaip nesutvarkė iki galo

pažystama bambalius samankės ir vandens supainiojo ir gėles namie gausiai paliejo Cha chaBuvo gyyyyrtos, bet pavyko reanimuot Juokiasi

Valio nakcius kaip pyso zuvy fejui Juokiasi

Kažkaip žiūriu mano aplinkoj su sumaišytom tarom gerai nesigaudavo Cha cha Pažįstamas kažkada pasiėmęs mineralinio buteliuką gurkštelėjo. Pasirodo skiediklis ten buvo supiltas. Gerai nesibaigė Ne ligoninėj teko pagulėt

Yra to darbo visur, bet lietuvoje dvigubai pelningumu silpnesni projektai. + pas mane sritis tokia, kad lietuvoje gan mažai tokių projektų. TIesa stato dabar prie vilniaus ir kauno kogeneracines jegaines. Bet jas dvi pastatys ir viso gero, o skandinavijoj tai kepa jas į metus po 2-4 turbūt Cha cha

nu blin. o kam ta benzių pilt į saliūrą? joblini žibalo aviacinio į baką ir balalaika. gi yra pirkt zaprafkėse to žibalo.

rafi, geriau su ekskavatoriu žemę tapšnot, nei teleskopiniu kraut antrines žaliavas.

Samane sumaise, nes neziurejo… Padejo diedukas kaniuka ant stogo ir su slanga. Kai masina užgeso bevaziuojant, tada pradejo galu tik ieskot

saltibarsti, o iš kur žinai ir apskritai, kaip žinai kas geriau, kas blogiau? Cha chaMano atveju tai žemę tapšnot nėra tikslo, kai užknisa ofise sedet jamu monituškę ir lekiu atvežt materiolo darbuotojam, kad kupra neužaugtų ofise sėdint Kietas

Juokiasi

Opa, dar viena oligahas kuris kartais tautai padeda …

padeda… Juokiasi