mano nauja TP

PD jau esant 5% benzo - nesiveda, nereikia pasaku

1998m 81kw nx man tau pasakot kazka

kazkaip nera uz ka moketi tiek pinigo is vaizdo Nekaltasautoplius.lt/skelbimai/nuotraukos/alpina-b3-3-0-l-sedanas-1995 -benzinas-7742201.html

PD purkstukams bendzas - mirtis. sausina juos iki negaliu, p.s. dar varkė pilti i baka kuriame yra bendzo T2 alyvos mineralinės Cha chabet cia jau kai visai Cha chatepalas skiedzia bendza ir maišosi su dyzeliu…

Vaflinuoc, kiek moka uz tokia nesamone?

Kipsai, kebulo stovis, istorija ir tai, kad tokiu buvo nedaug kaina kelia. Bet sutinku, uz tiek jau m3 pavarge prasideda

Aertas> kad alpina sena ir t.t. viskas aisku,bet is foto neatrodo ji labai gyva tokia NekaltasKaip polo? dar gyvas? Cha cha

Buvau i sena mercedes supyles puse bako dyzelio, viso istraukt nepavyko, uzpiltas pilnas bakas benzo, uzsikure ne is karto bet daugiau jokiu pasekmiu nepastebejau Nekaltas

Kipsai… Polo motoras dar suktusi, bet sankabos nebeliko, radiatoriaus ir priekio irgi nebeliko, ratai aplankstyti issimontuoja kas pora ratu trasoj… vaziuos i metala neuzilgo Liūdnas 80km per pievas atlaike in total Cha cha Gerai

o as kai spyriau, katinas iki menulio nuskrido, nu gal ne iki menulio, uz kaimynu tvoros nesimate

Iki pilnaties menulio ar paprasto?

stop smoke! Cha cha

irgi rimtesnes manituskes nepatikejo Cha cha

youtube.com/watch?v=HcfHBgUTn7I

pliac kaip neisisiubuoja diskusija Cha cha reikia vėl kokius sociumus Juokiasi

Teko matyti, kai i PD ipyle 10ltr samanes Cha cha Cha cha Cha cha… Biski kaniukus garaze sumaise Juokiasi. Maniau bus amen kazkam, nes ir vaziavo iki uzgesimo ir kazkokia kose susiformavo… Rezume issiurbe, filtra pakeite, po siai diena vaziuoja

Nu plia sumaisyt samane su dyzeliu cia kaip be nosies reik but ?

kas dar nesuplanavot atostogu? liko 3 bilietai - sexisland.co/?fbclid=IwAR3MjfdFOc9UndpZZ9hljtih8brVecsa7PP JYmPVVUW8LhkaIT79ZfE9IsY:smiley:

SUOMIS influenceriai bega is fakebukes, ne pries gera. Ka mums zemes kirmelems daryt? KAS dbar mane influencins? Nebent tik a.b su nakcium bura ir rafiu Cha chadelfi.lt/m360/naujausi-straipsniai/influenceriai-bega-is-f eisbuko.d?id=79833291&fbclid=IwAR0zR4JDsC4d9ff2o1H2JYnctECmr9NM9f1E5yz xla6jKQjx_ip2ensh-s4

Katebibi uostysi, kaniuka ir rankų pYst bakan ir ašaros skruostais…10 litru ruginės…mėnesio norma sumarudzijo Cha cha