Mano monikas brokuotas ar as durnas? (pakeite i nauja o vistiek gaidys)

baikit naujo neimsiu… nebent atiduosiu jiem ta monika, o jie man atgal bapkes - ir nusipirksiu irgi maga - tik 96khz, o kaina kitoj firmoj ta pati Šypsena. o beje, ar gali jie man bapkes grazinti? manau kad ne, tik pataisyt ar pakeist?Šypsena

prisivalgiau kiausiniu: juk iseina kad imsiu nauja… Šypsena Šypsena riekia eit gyditis jauciu, nes akys nuo to mago isvarvejo.

Beje, zinote dar vienas bajeriux yra: karoce, kai isirasau photoshop6, ane, ijungiu koki paveiksliuka, ir vietoje zalios spalvos pakeicia i oranzine, o vietoje raudonos - zalia. siaip kai isarasau kitur photoshopa, tai viska normaliai, o cia stai kaip. rodoyt pradeda pusetinai tada, kai nueini i colors ir atjungi "web graphics default" colora ir pasirenki "none".

berods pagal istatymus klientas jei nesezonine preke (kokia ir yra tavo monitaras), kuri "nepatinka", gali babkes uzh ja atsiimti dvieju savaichiu begyje…Nekaltas toliau jei jau tau nepatinka - tai gali sutart, kad galetum damoket ir paimti geresni (kaip, kad ash dariau), bet tai chia aishku ne visur taip Nekaltas

ir shiaip sakau, jau jei prashovei, imk geraaaa monika Apakęs blin tikrai neteks gailetis Ne, pataupyk babkiu ir neskubek, jei tuo labiau gali pasimokyt ish kitu zhmoniu klaidu (mano)… blin kiek nervu sugadinau ir benzo ishdeginau, bet zhinok nesigailiu dabar visai ir patenkintas visu 100% Gerai, nekentek ir negadink sau akiu, kol gali nuneshti, bandyk tartis, kad tau jo netaisytu, o keistu i nauja… nu bet chia jau "liezhuvio ilgumo" reikalas…

tu durnasCha cha

nunu… nusipirktum monika, kai po valandos akys ishvarvetu - tai pazhiechiau kas durnas…Cha cha

Ko gero blogas monitoriaus profilis ikltas. Pabandyk kitu pakeisti.

sutinku, nuo tokio moniko visi pradurnetu, kai kompo reikia 5 val. butinaj, o monikas tik tox, ir per sventes neiseina pakeist, o kompo reikia… tai zinok net temperatura pakilo Šypsena

tu durnas Šypsena

o shiaip MAG’ai labai malonus monikai, kiek teko ciupinti, tik kai kuriuos juos "sukalibruoti" reik Šypsena
pasiimk nokia monitor test pasedek pora valandziukiu gal kas gausis. jei ne… visada turi garantini, tadu jau firmos pardavejos reikalas tau irodyti, kad tavo monikas nera brokuotas ir cia jau suderinimo kalte (P.S. perkant pigiausia… dazniausiai ir ishkyla didziausios problemos. jei babkiu ner, tadu geresne isheitis paimti gera naudota… nei pasenusi nauja)

pas mane mag 786FD ir ejna 100hz su 1024x768 normalej Mirkt

nuvariau… pakeite… ant 786PF2… ir rodo bl taip pat neryskiai ir lievai… jauciu magas pradejo suda gaminti. daba niekados gyvenime mago neimsiu. reikes vel varyt ctx imt Šypsena… pagyrimai firmai init GeraiGeraiGerai - pasake kad tokie jau sudai siais laikais vezami butent mago, bet visitek pakeite, gera chebrite, nors supranta kad ant tokio nors ir nebrokuoto bet nekas sedeti. pirkit inite, tikrai gerai aptarnavo. ir nepirkit MAGO!geriau jau CTX, nes pas mane 15 siemenms 98metu geriau rode kai turejau pries tris metus…Juokiasi bet va - skupas moka dukart nx!Baisu

taj netrynk brashkiu y monitoriu…ir viskas bus zjb…ir raides geraj rodys ir pachiam galvos neaskaudesKiaulė

Martuli, tik kvailys moka du kartus. Net ir MAG’as neturėtų taip rodyti. Mano brangiausiasis dirba vienoj firmoj, kuri kažkada pirko 10 monitorių. 8 iš jų buvo nekokybiški (liejo kampuose spalvas ar kažkas pan.). Bet 2 visgi buvo be broko. Ir visus nekokybiškus firma pakeitė. Jei pigus, tai reiškia, kad galbūt firmos vardas nėra garsus, gal refresh’ą mažą palaiko, tačiau nieko panašaus daryti neturėtų.

aisq, pasvaigt galima ir kituose forumuose, tarkim blevyzgos, ten daug dounu eina, jei nori pasipist prota tai atviras kelias ten tau… sekmes. Šypsena

taigi pasiprikolinau ir tiek

achiu kad leidi shaunuoli…

Geriau Samsung NF.