Mano monikas brokuotas ar as durnas? (pakeite i nauja o vistiek gaidys)

Mano monikas brokuotas ar as durnas? (pakeite i nauja o vistiek gaidys)

Zodziu, pirkau kompa. nusipirkau ir monika, MAG786PF. suprantu kad ten ne stebuklas, bet neturejau daug bapkiu, tad maniau, kad monikas tipo plokscias, 86khz, 160hz max, tai maniau kad ant 1024x768 ims 100hz ir rodys normaliai. tad, uzstaciau. ir vot - kazkaip nezinau… zodziu, porblema tame, kad atvizduoja raides kazkaip perdaug smooth, neryskio raides + kai uzdedu 9300K tempa - tai ekranas turi raufona atspalvi, atrodo lyg per daug raudonos, tai nusistaciau useri, padariau ivairias kalibracijas spalvu, tai jos lyg ir oki, bet textas kaip buvo neryskus tiap ir liko. vaizducha - MX440 64DDR, naujausi draiveriai, WINXP. zodziu, esme dar ir ta, jog ant kito mano kompo sedi MAG796PF ir jis ant to pachio rezo rodo viska normaliai, o stai pas mane - pimp… parisi. Taigi, ar cia man vaidenasi ar rimtai kazkas netaip? kaip manote? padekit, jei galit. gal kas toki pat monika turite? tai gal galite pasakyti jo 9300k nustatymus r, g, b skaiciais, ar ka, o raides ryskios? zodziu, padekit… beje, maniau kad vaizdas susiveles, bet prijungiau 796pf, tia tas rodo kaip ir ant kito, kur idetas gf3, ta pati padariau ir su 786pf.

padekit…NekaltasApakęs

beje, 800x600 rodo gerai, uzstatau 1024 - is karto smoothas. gal kas su kineskopu?

video plokstes dravai naujausi,paskui derinimas,jai nepadeda garantinis,siaip monai ir tuo skirais,jai norejai taupyti tai turek suda

negi is tikru nepesa? tia kaip tada 70khz rodo?

supranti kame reikalas, neploksti geriau rodo sampo net. o pas many - nzn, zodziu,…

ne viena karta maciau kaip rodo ploksti monai tai spalvos atleisk martynai beje pas mane Sampo stovi nes kinoskopas Samsungo Šypsena

tai gerai, turejau omeny neplokscius. sulej pas mane proview15" su 8mb video - ir tai geriau rodo texta. as supranti ko klausiu - ar su 86khz dynaflatu ispesa 1024x768 ir 100hz. manau kad taip, nes ka ta 70khz kaip rodo?Šypsena

Na, pirmiausia pradekim nuo to, kad jei ant 9300K temperaturos raudonai rodo, tai visiskas nesusipratimas, turi kaip tik i melynuma musti. Siaip rekomenduociau mazesne temperatura naudoti. Nors aisku, jei ne spaudai dirbi, 5000-6500K nereikia, bet apie 7000-8000K gali pasidaryti, nes man asmeniskai 9300K akis labiau vargina, itariu, kad tai nelabai netinkama temperatura.

Tu prasai, kad tau skaiciukus duotu. Ne, nieko negausi. Kiekvienas monikas individualus ir jei tu nustatysi pagal kita monika skaiciukais, tai tik sh… gausis. As su spektrofotometru monikus reguliuoju, tai dar nemaciau atvejo, kai vienodi monikai vienodu nustatymu reikalautu, visi skirtingi. Jei nera galimybes su aparatiniu kalibratoriumi susireguliuoti, tai bandyk su Adobe Gama utilita pakalibruoti, ten galima atskirai kiekviena kanala pareguliuoti. Reikia zuireti, kad kuo mazesnis skirtumas tarp didelio ir mazesnio langeliu butu. O jei neiseina susireguliuoti, tai gabenk atgal, nes gali buti, kad elektronika lieva (pigiuose monikuose taip buna) ir netinkamai nurodo, kokios spalvos kiek reikia paduoti. Aisku, viska galima sureguliuoti, bet reikia bent minimum kalibratoriaus. Bet kai garantinis, kam vargintis?

O kad vaizdas neryskus, tai fokusavimas arba suvedimas prastas. Pastaraji beveik visi monikai leidzia pareguliuoti, bet problema ta, kad leidzia ti per visa monika bendrai, o dazniausiai suvedimas krastuose kitoks. Tik labai kruti monikai turi galimybe reguliuoti keliose zonose tiek fokusavima, tiek suvedima.

Mano rekomendacija - nesk monika is kur gavai. Naujas daiktas turi rodyti gerai. Net is tu pigiu dalis yra neblogu, bet gali tekti kelis pakeisti.

manau tai gali buti kalta ir video korta pasiziurek su kita plokshte ir su kitu monikua paaanal;izuok manau tai brokas…

monike zodziu yra 3metai duoti, tai jauciu vesiu, bet tada, kai paziuresiu kaip tox pat monikas rodo. manau, reikia nueit i koki bms ar dar kur, kur tie monikai sustatyti ir tiesiog pasiziureti ant 1024 ir 100hz kaip rodo. jei rodo netaip kaip pas mane (pastebesiu tikrai Šypsena ) tai tada bandysiu vezti, nes vistiek jei nuvesiu ir pasakys kad nieko blogo ten ner… tai vistiek… zodziu, reikes ziuret…
Laimingas achiu saxum uz tokia gera recenzija Šypsena Šypsena

Brokas ir viskas. Vešk į garantinį. Jei pirkai ne Kibiruoser (Kibernetikos Pasaulyje), tai pakeis tau ir turėsi normalų.
Pats metu dirbau PC techniku, tai iš mūsų neišvažiuodavo niekada brokai, bet visokiuose kibiruose ir BMS’suose tai tikrai dažnai pasitaiko. Kaikurios kompanijos piktybiškai netikrina monitorių, o kaikurios tiesiog neturi laiko tokiems "niekams" Laimingas

itikinai. nuvesiu ir piktu veidu izengsiu i ta parde (inite pirkau). dar kai pirkau tai atnese paskutini sandely likusi, dar sake - viskas su juo gerai, tipo 3m, kabeliai, viskas ciki, vot taip užknisa kad tik mes nepaprasytume isimt ir vietoj pasiziuret. ot dabar pamoka - pries pirkdamas butinai pasitikrink. o daba ble vel masina ieskot nx, bel benzas, vel vezk… zodziu, totalus laiko gaisinimas tik dle to, jog akis uzkalbejo ir nepasiziurejau vietoj… ot bliamba zapadlo tia!ŽliumbiaŽliumbia

Nepyk taip smarkiai, visuomet broko pasitaiko. Tačiau nepamiršk, kad jei tai tikrai brokas, tai kad ir koks pigus daiktas būtų, jį vis tiek turi keisti. Ir nenusileisk, nes, kaip sakoma, kvailius ir bažnyčioj muša…

tai taip ir bus. nueisiu, ir pasakys kad brokas, tia sakysiu duokit nauja, bo neimsiu to pachio… bet supranti, kame kampas - "naujas, 3m. garnatija, tikrai normalus, su kabelias, PILNA KOMPLEKTACIJA" - taip paporino, kai jau atnese, jauciu zinojo gla kad borkuotas, tik ikiso, gal pamane kad durnas bus nepastebes…Juokiasi as jiems…BaisuBaisuBaisu

Žmogau, gi Lietuvoj gyveni! Ar žinai, kiek pasitaiko tokių, kurie atvažiuoja pirkti kompiuterio, nors ničnieko nenusimano apie juos? Tai tokius ir stengiasi apmauti. Kai pirkau sau kompiuterį iš jau pagarsėjusio "Kibernetikos pasaulio", tai parvažiavusi namo pamačiau, kad monitorius atitinka ne 99 metų standartą (toks buvo dokumentuose parašytas), o 95 metų. Aišku, jiems pasirodė, kad jei jau kompiuterį perka mergina ir dar šviesiaplaukė, tai ji nieko apie tai neišmano. Po to ir kitos kompiuterio dalys pasirodė esančios brokuotos, tad po gero pusmečio pasidariau pati nelaukiamiausia jų klientė.
Tu esi klientas, ir turi gauti tai, už ką moki. Ir neklausyk tų, kurie sako, kad jei jau pagailėjai pinigų, tai dabar ir turi sh… Monitorius turėtų veikti, net ir pigus.

Man rodos pas mane irgi MAG786PF bet man viskas liuks 1027x… ir 100Hz Nežinau

neshk atgal ir vsio Taip, ash jau tris monikus pakeichiau - ketvirtas normalus buvo Apakęs ir visa tai ivyko per 2 menesius Apakęs turejau ViewSonic’a E70F (juos pakeichiau 2), poto buvo CTX’as PR711F ar kaip ji ten, jis centre ekrano labai gerai rode, bet kampuose BlogaiBlogaiBlogai… kolegos saxum’o paskatintas tempiau ir jiji atgal Apakęs galu gale paemiau SAMSUNG’a 757NF … superb monitaras Apakęs Taip Gerai… jei tavo magas ten kainavo apie 600 lt, sukrapshtyk dar apie 200 ir nusipirksi tikrai gera daikta Taip…infomegoj dabar kainuoja be keliolikos litu 800 …Nekaltas

man kazhkaip senieji MAG’ai tai labai patikdavo - kurie ejo priesh kokius 2 metus, pora draugeliu turi ir tikrai gerai rodo iki shiol … o tie nauji - tai Blogai

nu jei imsi nauja tai imk NF serijos samsunga, jis manau geriausias savo klasej Mirkt