mano flaske


mano flaske

[biteplius.lt/lt/2forum.showPosts/616234.461-=(298586312](http://www.biteplius.lt/lt/2forum.showPosts/616234.461-=(298586312)

tik cia su mobiliako vga fotkinau, tai kokybe prasta.

O koks prailgintuvas :o

wow koks tavo suniukas! Apakęs

eiktusaukoksfainasiraštokionoriu!

→ circuit 90 litu suplojau bms uz 512Mb… Pavargęs tipo greitis 30/18… realiai - gerai jei 20/10 pasiekia…

nu man stoteles itakos neturi… bet as uz 2 gb PQI rakta suplojau 81 lita… o jis ten greiciausias… palyginus su kitu pazystamu kur turi 2 GB tik uz 50 lt, tai greitis jauciasi Šypsena… isvada Šypsena… biski manau permokejai… susimokejai uz stotele

o tai kiek tavo greitis?

nu ir ka? as ir toky turiu Cha cha

Nepatinka man tokiu dizainas Liežuvis esu labai jau koncervatyvus (finger)

Nu ir gigantas Apakęs

visai nieko Gerai

vaje, koks dydelis

rado kuo girtis… nors aisku siais laikais 512 MB USB rakta ne kiekvienas pajegia isigyti… o surasti toki daikta beveik uz simta litu, tai cia jau is vis neeiliniu sugebejimu reikia…

xlior> dabar tai jau sunkoka uz tokia kaina rast, bet va pries pora metu PQI Cool Drive PRO 512MB pirkau uz 114Lt ir atrode labai pigu Šypsena

pati geriausia ir greiciausia flask’e!

nu flashkiu greitis ribotas del pc… nu ar jum cia didziulis skirtumas kelia ar 10 s. ar 1.5 min manau tai dideles itakos nedaro ;D gali but kad kompe ramu truksta ar hdd apkrautas kaip pas mane dazniausiai ir buna ar windowsai ka nors nlb gerai atpazysta kaip man nekarta buvo Mirkt ar dar kokios kitos problemos… pvz pas mane harde kelia tik apie 5MB/s is vienos vietos i kita Mirkt dar be to zmones yra didelis skirtumas tarp MEGABAITU ir MEGABITU ;D

o cia tai bajeris… paziurejau fortake pirkto usbo kaina… kai pirkau mokejajau 81 lt… dabar ziurau 151 kainuoja Cha cha Cha cha Cha cha Cha chao kas durniausia → 4GB tokio pacio greicio raktas kainuoja 145 LT

Na visai nieko fleske Šypsena