Mano draugui reikia patarimo

Mano draugui reikia patarimo

Štai, ką jis man parašė Cha cha Juokiasi Gerai Lūžtu dabar paskaičius Juokiasi Noreciau pasikonsultuoti. Is anksto aciu. Pries kuri laika pradejau itarineti savo mergina del vaiksciojimo i kaire.Klasikiniai pozymiai. Jeigu prie telefono prieinu pirmas, ragelyje tyla.Taip pat ji pradejo dazniau “susitikineti su draugemis”; jeigu paklausiu, su kuriomis konkreciai, atsako, kad as ju vistiek nepazistu.Visada laukiu jos griztant taksi, bet ji vis pareina is uz kampo, nesuteikdama man progos pamatyti koks automobilis ja parveze. Karta paemiau jos mobilu, noredamas pasiziureti kiek valandu, tai kilo didele audra ir gavau ispejima daugiau prie jo nesiliesti. Vienok, as ne karto nebandziau jai to prikaisioti ir isvis apie tai pasikalbet. Tikriausiai, bijojau isgirsti tiesa. Taciau, praejusia nakti,kai ji nei is sio, nei is to nieko nesakiusi kazkur isejo, neistveriau.Nusprendziau pasislepti uz savo automobilio, nuo kurio atsiveria platus vaizdas i gatve, ir patykoti, i kokia transporto priemone ji ises. Priguliau ant kartono gabalo salia savo “bolido”. Ir netiketai pamaciau, kad jo uzpakaliniu ratu disku vidines puses yra gerokai aprudije. Taigi, kaip manote, apsimoka paciam, nusiemus ratus, juos nusveisti ir apdazyti, ar nesiterlioti ranku ir vezti juos i servisa, ar geriau is karto pirkti naujus ratus? Gerai Cha cha Juokiasi

geriausia ja daryti paciam Taip

dauzt i siena ir pasiimti draudima Cha cha

aš tai naujus pirkčiau… Drovus

Blyn, kai pamatė mašinos defektą, tai ir nugrybavo, ir aplamai jam viskas pasidarė pofig Cha chaMyliu mašiną labiau, nei merginą…lia-lia-lia Juokiasi Cha cha Gerai

[bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2forum.showPosts/392829.24 1-=(585975990](http://www.bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2forum.showPosts/392829.241-=(585975990)

Aš autobanginiuose beveik nesilankau

copy paste

ne tame kampas Ne

taigis, ne kampas, o staciakampis gretasienis Cha cha

Nugrybauji, kaip ir mano draugas? Cha cha

A boba, a masina, jei sugedus- tai per apacia… Cha cha

Pirk naujus ratus, tai gal ir merginą naują susirasi… Cha cha

Tai kad jis merginą jau pamiršo, kai pamatė parūdijusius ratus Cha cha

Niu girdėjom šitą…

Nu jo, sako autobanginių klube buvo net 5 kartus, bet aš to nežinojau, mat ten beveik nesilankau Ne

Sakyciau ,kad neetiskai elgiesi viesindama savo susirasinejima Ne