man sunku butu gera.... kad jus paguostumete...gal man dabar tik to truksta-kad butu geriau ...

TOPine, nesijaudink viskas savaime po kiek laiko susitvarkys Taip
O dabar nesigraudink ir nesinervuok, juk zinai, kad bangieciams visada ir visur gali issipasakoti Taip Laimingas
O dabar stipriai stipriai tave apkabinu Apkabinimas Apkabinimas Apkabinimas

Buk optimiste viskas bus gerai Gėlė Mirkt

viskas susitvarkys patikek!!!yra ir blogesniu dalyku…galiu anekdota parasyt,gal nuotaika pakels…
Karta nuskrido Rytis Cicinas i Afrika ir tada Afrikos vaikai suprato,kad yra baisesniu dalyku uz badaCha cha

bet man skaudu, kad jie klysta… Liūdnas

taip, didziausia problema yra tevai Taip

o as tave dar stipriau apkabinu Apkabinimas Apkabinimas Apkabinimas Apkabinimas Apkabinimas

ok Apkabinimas

Juokiasi thank’s Apkabinimas

nieks kadanors praeis…kartais ir man ateina tokios akimirkos kai labai truksta paguodos…ech kai kas nors paguodzia kai tau liudna pasidaro kur kas geriau…nosi aukstyn, nusisypsok ir viskas bus gerai!

Gyvenimas ilgas kelias…vingiuotas, ziurek kyli i kalva, leidies i pakalne… Nusileidus i pakalne buna liudna ir baisu kai nematai i kuria puse kelias pasuks, o gal jis pasibaigs!!! Bet juk svarbu tiketi, kad viskas bus gerai, kad kelyje bus maziau duobiu, kad kelias bus apsviestas ir diena ir nakti…

Neliudek labai. gaila man taves ir tave puikiai suprantu. Bet zinai, juk neviskas prarasta, turi viska, tevus, vaikina, viskas gerai. Jei vis vien liudna, nenukabink nosytes, iseik pasivaikscioti po miesta, pabuk viena ar su geru draugu (-e). Jei nepadeda, gali kur kamputyje paverkti truputi…palengveja…neverk visa diena, nes tada bus blogiau Liūdnas Nenoriu kad liudetu tavo zavus veidukas, ka ten veidukas, kad neliudetu tavo sirdute, draugiska ir atvira sirdute. Šypsena

is tikruju tai nepergyvenk… tevai tokie zmones kurie daznai nori suvarzyt musu laisve… nepergyvek! viskas bus o.k. Bučkis

taip …ir man jusu pagalba labai padejo Apkabinimas

is tikruju…labai tau aciu Taip labai graziai parasei ir man net griebe uz sirdutes Taip Apkabinimas
pasistengsiu neliudeti Taip jei tu tkrai toks nuosirdus kaip man pasirode, tai tu esi labai fainulkis zmogutis Myliu

gerai…pasistengsiu nepergyventi Ne
Bučkis