man sunku butu gera.... kad jus paguostumete...gal man dabar tik to truksta-kad butu geriau ...

man sunku Liūdnas butu gera… kad jus paguostumete…gal man dabar tik to truksta-kad butu geriau …

įdomu kas ten per daiktas kad reikėjo tokių skandalų.nusiramink.svarbiausia kad su mylimu žmogumi neišsiskyrei,o tik gavai moralą.tėvų pyktis - praeis.vistiek jie tavo tėvai.nenorėk kad taip atsitiktų iš karto,bet su laiku viskas pasikeis.pamatysi.gyvenimas vėl tekės savo vaga.o dėl to nepasitikėjimo…aš nežinau.tol kol tėvams neprikrečiu kiaulysčių,manimi jie pasitiki 100%.kai ką nors padarau - nebepasitiki.tačiau tas pasitikėjimas su laiku grįžta.visi mes esam žmonės ir visi mes klystam.

[quote]imk gėlytę…
[/quote]
Gėlė

Gėlė

[/quote]

is tikruju tas daiktas isvis nereiksmingas- jiems svarbiausia kad ji paemiau…nepaprasius Liūdnas bet juk jo tada nebuvo namie Liūdnas
as bijau, kad tas pasitikejimas negris Liūdnas
bet ka padarysi…
tu teisi svarbu su mylimu zmogum neissiskyriau Myliu Taip
aciu uz gelyte…gal ji praskaidrins nuotaika Bučkis

Svarbiausia neverk. Bent jau visa diena. Jei biskuti paverksi - nieko. Bek pas savo mylima zmoguti, apkabink ir viskas issispres savaime… isbandytaŠypsena

koks ten daiktas?Šypsena
labai idomu…

hm…na nežinau.kažkaip be ryšio čia gaunasi Nekaltas o dėl pasitikėjimo…sakau nebijok.pamatysi,viskas bus gerai.

[quote]džiugu,kai paprasta virtuali gėlytė kažkam praskaidrina nuotaika
[/quote]

BučkisDrovus

tai kad mano mylimas zmogutis labai serga…tai negaliu buti salia jo Liūdnas
o koks daiktas- tegu lieka paslaptyje… Šypsena

BučkisDrovus

[/quote]

tikiuosi…aciu, kad teiki optomistiskai Šypsena
tikrai paskaidrina Apkabinimas Apkabinimas Bučkis

Mergyt,neliudek!ŽvaigždėPamatysi viskas bus gerai,juk taip visada buna…TaipTave tetis myliMyliu,paprasciausiai buvo pavarges ir pasikarsciavoBučkisTik maziau liudek…Drovus

dZiaukiSs gywenimu TOPine, bus yr blogesniu dalyku atejty LabasApkabinimasLiūdnas ajjj ash kajp nepatyres ty neturiu ka yr pasakeet Cha chaLabasTaip

niu pasistengsiu neliudet!!!bet… Liūdnas gerai, kad taip butu lengvai viskas imanoma, kaip sakoma Taip
as ir mano tevas visada buvome tarsi svetimi Liūdnas todel nemanau, kad viskas bus gerai Taip Liūdnas
aciu’x Bučkis Myliu

jei jau negali but salia, tai parasyk kokia sms ar paskambink. tekstas turetu buti "as tave myliu" arba tik "myliu". iskart pageres ir jam, ir tauŠypsena

jie jau nori, kad tas daiktas liktu paslaptyje,
tai reiskia kazkoks nelabai geras jis yraCha cha(matei, kaip surimavau)

gal kokia dura?Šypsena

ne taip lengva juo dziaugtis Ne tikiuosi , kad tau neteks taip kentet kaip man broliuk Bučkis
nebenoriu daugiau niieko blogiau Ne

tai as su juo jau snekejau ir dar siandien susiskambinsim…
o tas daiktas yra normalus…bet niekam jo neatskleisiu…nes nenoriu dar didesniu problemu…gali tete koks cia uzsukti ir bus man Kanda

oj nėr už ką.reikia gi palaikyti Taip

Apkabinimas Myliu

aciu…jums visiems Labas Bučkis

ŽliumbianeliudėkMirkt

niu stengsiuos Apkabinimas

jei tau vis dar liudna, pasilepink…man tai visada padeda…iseik i miesta (butu gerai su geru draugu/drauge,bet jei ner galimybiu-iseikviena) pavaiksciok,nusipirk ledu,sokolado,saldainiu,ar siaip ka megsti ir pamatysi,kad gyvenime yra daugiau dalyku,nei tewu pasitikejimas!pamatysi,viskas susitvarkys…gal ne siandien ir ne rytoj,bet jie tawo tewai ir kad ir ka bepadarytum,jie tawe myles… ymk kvietka,tam kartui lengviau bus @–,–’— B)

taip ir padarysiu Taip aciu uz patarima ir uz gelyte Bučkis nes man vis dar liudna Liūdnas