Mamytes...

Mamytes…

Labas vakarelisLabas
Rashau cia, nes tikiuosi,kad yra cia ishtekejusiu ar neishtekejusiu mamyciu, o man paciai tai 16Šypsena Tai va, yra tokia problemike.Kai kam gal pasirodys juokinga…Cha cha Ogi reikalas tame,kad man mama nuo pat vaikystes neleidzia nieko padeti tvarkyti (tarkim indus suplaut), viska daro pati…Bet juk malonu man butu padeti ir tvarkaus,kai mama miega ar ishejus…shluotau dulkytes ar puodukus sutvarkau…bet shiaip man nieko neleidzia daryti BaisuBaisuBaisu Tipo ash teplioju viska, dar spesiu,arba viska ne taip darau ir shiaip mano mama nervinas, jei kas nors virtuvej kapstos…Nu blemba, o padeti juk malonu, bet visalaik jauciu geda pavyzdziui kazka tvarkydama, tipo tuoj ateis mama ir sakys "dink ish cia,ash pati" ir taip visada nutinka…Drovus Bet uzdraustas vaisius saldesnisCha cha Pavydziu tiem, kurie skundzias "vat mama mane aprek,nes to ar ano nesutvarkiau"…mane aprekia del to, jei kishu nagus ka nors tvarkyt…nes mama tai unreal pedante, neduokdie kur nors demele nutekshiu ar trupiniukas nuskris…Nežinau

ka daryt,jeigu noriu padet mamai?Cha cha

nu ir baisia turi mamyteApakęsApakęsApakęs… turbut tevelis jau seniai neishkenteCha cha ir pasake atiaLabas

o kodel baisi?Nebaisi,tik nesileidzia,ka nors padetiŠypsena O tevelis vietoje svaigcioja apie meile ir shiom dienomMyliu

Mokinkis iš klaidų-bandyk suprasti mamą ką darai ne taipMirkt

viska ash darau taip Taip, tik mama per daug kaprizinga ir pedantishka, nori viska patiŠypsena Nereik mano pagalbos…Pavargęs

niu nereik tai nereik.Padek kaimyneiCha cha

Aga Taip atvaryk man padėti - darbo bus - olialia Cha cha

O jei rimtai - ar tu jos klausei, kodel ji taip daro, ar aiskinai, kad nori ne tik padeti, bet ir pati daug ko ismokti? Ar apskritai su ja kalbejai? Juk ji irgi ne nuo pirmo karto puikiai vire, skalbe,sluoste dulkes ir pan.
Mano penkiamete dukra daro viska - net laiptine issluojaŠypsena - zinoma uz tai buna paskatinimas, taciau drausti dukrai (ypatingai dukrai!!!-busimai zmonai, mamai) dirbti namu ruosos darbus - tiesiog kvaila - sorry…

kiek zmoniu tiek ir elgesio tipu

Dziaukis ir taupyk jegas ateiciai, kai reiks vyra apkuopt Šypsena

Esi gera mergaitė, fėjuškaGėlėTaip
Mama yra neteisi, neduodama tau atlikti namų ruošos darbų.
Bet tu vistiek gali daryti tvarką,jeigu tau norisi, o jei mama nori, tegul pertvarko savaip Šypsena

Jei man mama savo laiku nebutu leidusi atlikti namu ruosos darbu, siandien as nieko nemokeciau BaisuTuomet jegu vyra apkuopt butu,o ziniu ir patirties, kaip tai daryt - Ne. Dar gerai jei pasitaikytu kantrus vyra - palauktu kol ismksi, bet juk tie vyrai tokie nekantrus Liežuvis

Dziaukis ir taupyk jegas ateiciai, kai reiks vyra apkuopt Šypsena

Na,aciu uz patarimus, tik gal nekritikuokit,nes juk mama pati nuostabiausia pasaulyje MyliuO shiaip ash viska moku :skalbti,gaminti,tvarkytisCha cha Ir tai darau pasilikus viena namuoseŠypsena Paprasciausiai ash tik noriu padetiGėlė
P.S. Skaiciau,jog namuose dvi sheimininkes blogai "susikalba" Kietas