MaM Heroes 3


MaM Heroes 3

va suradau kas tobulai tiks mano netbookui darbo metu Cha cha nu nesveikas grajus… NESVEIKAS! 10/10 P.S. Paveikslelis tai siaip is intero… tingejau savo daryt Cha cha

Gerai

cia jau legendinis zaidimas Šypsena respektas Cha cha

Pamenu ilgai prie šito prasėdėjau Šypsena Vėlesni kažkaip ir neužkabino.

Gi sitas ir liko kaip pats geriausias. Nors 5a dalis pagal 3ia buvo kurta, bet vistiek jau ne tas pats… Šypsena

homm 3 yra geriausia ish visu daliu. unreal geimas. p.s. idomu kas pirmas prades fleiminti del grafikos Mirkt

Gerai Gerai Gerai Geraipatinka man šitas, ale taip laiką ryja, kad siaubas - įsijungi mažą mapą, prieš miegą ir bac ir prasėdi iki 3 nakties Cha cha

Labai tik nefaina, kad rezoliuciju aukstesniu nera ( ar bent man nepavyko surast… ), tai labai negraziai issitampo full screen’as. O windowed irgi kartais nei siaip nei taip Šypsena

Tai , kad biliakoki pasileidi mepa ir biliankiek laiko prasedi , nes nejauti . man sitie taspats kas red alert 2 krc jei reikdavo laika prastum iki kokio uzsiemimo mokyklos laikais , tai retas atvejis , kad nepaveluodavau , nes laikas momentaliai praeidavo Šypsena

Įdomus sutapimas, užvakar įsirašiau. ŠypsenaDar vis prie šito pirmo žemėlapio “vargstu”. Nesu HoMM fanas, tad pirmus dukart žaidžiant nugrybavau (tai su skill’ais, tai su herojais…), peržaidžiu iš naujo trečią kartą. Cha chaUžsiėmimo čia turbūt mėnesiams (Complete versija, su abiem expansion’ais), arba iki tol, kol pasidarys gaila praleisto laiko. ŠypsenaP.S. užmesk akį čia, jei garsas žaidime tau aktualu: celestialheavens.com/forums/viewtopic.php?t=8031

man tai HoMaM 4 labiausiai patiko… Šypsena

[biteplius.lt/lt/2forum.showPosts/160127.201.40.20193227-=(4 02198808#msg-20193227](http://www.biteplius.lt/lt/2forum.showPosts/160127.201.40.20193227-=(402198808#msg-20193227) Yra HD, bet lyg tik mapas.

Vis dar geriausias geimas ever Gerai

Ant telefono yra net, bet lyg tik 2 Šypsena bet siaip irgi labai idomu Cha cha

as irgi vis dar turiu isirases liuks game: >

hehe, atsimenu atsimenu Cha cha

Su 3 tai viskas aišku, o dar kas žaidžia 2?

kuri jum pilis budavo geriausia ? Man tai zmoniu, nes lankininkai ir zvanguciai (crusaders) turedavo dviguba smugi (lyg) galbut dar ir vienuoliai, nebeatmenu Šypsena, ir archangelai su savo galiomis. Antra pilis buvo man pagal naudojima elfai, taipogi su savo lankininkais ir ginybiniais nykstukais, ir zinoma - unicornai. Labiausiai nepatikdavo tai gal Inferno pilis. Siaip labai kas tame zaidime patiko, tai atmosfera, tiesiog super, kai izengi i pili, muzika, vaizdai, viskas, super Šypsena

Gera ganetinai pilis nekropolio. Kur uz laimejima, prisikeldavai griauciu ir ju turedavai tukstanciais kruvoje Cha cha