Malonu butu susipazint..Ir gal net susirasti nauju draugu:akli pasimatymai!

Aklai eidamas gali ir koja susilauzyti ŠypsenaŠypsenaŠypsena

BUvau 100-uose aklu pasimatymu. Ir visia ne todel, kad turiu kompleksu, o todel kad idomu. Bendrauju su zmogumi, kol jis taves nepazysta, pasako tai ko gal but in real neisdrystu. Paskui susitinki. Aisku, jei eini i pasimatyma ieskodama sau vyro, tai gal ir gali pasitaikyti Baisu, taciau jei eini ieskodama draugu, tiesiog susipazinti su zmogumi…tai koks skirtumas kaip jis atrodo?Jei bendravimas nepatiko - tiesiog pamirsti ta zmogu… O siaip is aklu pasimatymu…kiek nuostabiu draugu susiradau Gerai !! Kad ir klubas KLAZ, juk gime irgi taip…Cha cha Cha cha

P.S. Zvelk i zmogaus vidu, ieskok draugo…

Nejaugi visi tokie jau nekokie buvo???Šypsena))) Labas

Šypsena)Na ka vel jus patrugdysiu=]Labas tikrai nesutinku su kai kuriu nuomone ka di aklu spasimatymus iena tik nepasitikinti ssavimi zmones ar kokie Baisu Liežuvis

pati ejau ir nesu tikrai tokia…Baisu Šypsena)) o tieisog buvo smalsu…zinoma eini neiko nesitikedamas…kaip cia minejio kai ieksai draugu iszvaida nesvarbi…nor sjei labai baisu tada aisku nebebendrauji…
taciau buvo ir labai malonu susitikimu vienas is ju dabar mano geras draugas jau metus antrais mano vaikinas…teip pat nemazai draugu vilniuje ir kituose miestuose tei negi neverta susitikti?Šypsena Sutinku su nuomone kas nebando tas negeria sompano…

As siaip kazkodel irgi turejau tokia nuomone, kad per kompus pazinciu iesko zmones, kurie turi visokiu problemu. Bet gal dabar taip jau ir nebegalvoju. Gal issipletus interneto vartotoju ratui prie kompiuterio padaugejo graziu/protingu/idomiu zmoniu dalis.
Kas del aklo pasimatymo, tai neteko eiti, bet nezinau ar pasirasyciau eiti niekada to zmogaus nemates. Man kazkaip svarbu pamatyti zmogu pries su juo susipazistent net ir draugiskiems santykiams. Ir ne del to, kad tarkim mergina grazuole ar Baisu, tiesiog atskiros zmogaus isvaizdos detales gali apie suteikti daug papildomos ‘informacijos’.
Kaip as isivaizduoju, mane labiausiai baugintu einant i akla pasimatyma mintis, kad man tas zmogus nepatinks, as neturesiu ka jam pasakyti ir nenoresiu su juo bendrauti. O ka tada daryt? Juk kazkaip nefainai pasakyti tu man nepatikai.

priklauso ka tu sieki susipazindamas jei nori sexo tai ok!

as tai manau kad vistiek visai faina y tokius pasimatymus eiti vien del to jausmo, kaip jinai ar jis atrodys ir sirdis plaka stipriai, esu buves, bet ir vel nueiciau vien tik del to jausmo pries pasimatymo Šypsena

Pen! saunu kad pakeitiai nuomone nes istiesu internautoju vartotoju tokia margybe skirtingu zmoniu kaip ir pasaulyjeMirktVyraiVyraiVyraiMoterysMoterys
Na jei nepatinka jau tenka suktis is padeties…pameluoti kad pvz veluoji i pasimatyma;P ar kur turi skubeti…Šypsena
Zinoma gan baisu eiti ir geriau apsidrausti paizurejus foto…bet daznai ir nuotraukoje zmogus atrodo kitaip nei tikroveje tad jau pamates zmogu o nuejes rades ne teip ir gali nusivilti!!
Ir apskritai visas gyvenimas nusetas nusivilimais baime…ir kt…taciau jis pilnas ir netiketumu tadd…kam snausti?! isbandykim viska ka gali pasiulyti mums gyvenimas!!Šypsena Linkiu vieims duagiau pasitikejimo savimi ir savo laimeTaip

taigi tu turi kam laizyti apie kokius dar pasimatymus sneki

Piktas

hehe nezinau gal tu ir del to eini…gal ir dar daugiau tokiu zmoniu…
Taciau mano tikslas budavo paprasciausi suipazinti…gal suirasti meile…ir draugu…tei ahs ir turiuŠypsenaTaip

ka tu gali galvoti gaiduk tau vieta tik paukstyne ten galesi duotis i kake ir laizyt kam nori Piktas

Vaikeli nors viena karta savo gyvenime savo mergina patenkink paskui snekek

tu gaidy eik savo gaidziam nasosint ir vistas daryti.kaip sakant gaidziu gymes zmogum nebusi aisku tau gaiduk Piktas

atsilikes gyvenime esi!!! tai jau ka padarysi

Na aklu pasimatymu esu turejusi.Dazniausei susipazindavau mobiliouju telefonu…Tad tekdavo ir susitkti…
Niekuomet eidama i akla pasimatyma nieko nesitikedavau…Truputi jaudindavausi,bet jau kai susitikdavom viskas isgaruodavo.
Daznai pasitaikydavo tokiu
Baisu.Ir ju charakteris toksBlogaiZiauru tiesiog…
Vaizduodavau jau labai uzimta zmogu,kad tik nereiketu vel susitikti…Vat kaip buna!
Niekuomet nesijaudinau ar as jam patiksiu ar ne!Nes dazniausei patikdavau…Tik va mane nelabai traukdavo tokieBaisuCha cha
Taciau kartais susipazinusi su zmogumi jauti jog tau nelabai svarbu kaip jis atrodo…Tad dabar neinu i tokius pasimatymus.Tiesiog liekam susirasinejimo draugais…Labas

Isvaizda is tikruju nera labai svarbu… Gali likti gerai draugais ir su ne grazuole. O tikrais draugais buti geriau nei susirasinejimo ar Irc… Nors vistiek geriausia pazintis Irc buna per mytus Šypsena

Na jio…ziuriu ivairiu zmoniu nuomoniu…visi sakete kas ar ejote ar pritariate tokies pasimatymams taciau neradau nei vieno pasakojimo apie kokia situacija kvailoka ar idome ar kaip tok saklas paismatymas pakeite jusu gyvenima??Apakęs Labas

Kaip kada …Šypsena
Bet yra tokia patarle kas nerizikuoja tas shampano negeria …Cha cha

buvo pakeite. pusei metu… po to atejau i prota…

per akla pasimatyma nz kas bus?galvoji ateis neateis.visokios mintys lenda i galva.Cha cha kartais pasiseka per tuos aklus pasimatymus susirandi draugu.kartais net daugiau nsinori eiti i akla pasimatyma nes daugiau nenori nusivilti.bet niekada nereikia nuleisti ranku Šypsena