Malonu butu susipazint..Ir gal net susirasti nauju draugu:akli pasimatymai!

Malonu butu susipazint…Ir gal net susirasti nauju draugu:akli pasimatymai!

EI!! ka manote apie aklus pasimatymus is IRC ar seip kokiu chatu?? ar nebaugina pirmasisi pasimatymas?? Kokie jausmai jus uzplusta einant susitikti su zmogumi kurio nepazystate??
GAl jus apima jaudulys…o gal dvejones patiks nepatiks? ar nesusidarote iliuziju zmogaus kuri noretumete pamatyti??Liežuvis Aš nekaltas
Juk kartais galime rasti ne tei kaip tikimes kaip iissukote??gal ka spasakkys kokiu juokingu situaciju??Šypsena butu idomu…rasykit visi sia tema …!! kas tik netingit;}

Tai ateik atsimerkusi… kam aklas pasimatymas?

buna buna… ir visasi faina,manes dar veinas laukia,kaip ten bus ,dar pagyvensim pamattysim,bet dar negreit…sekmes tau tam aklam pasimatyme…Labas

nu nzn aklas pasimatymas Aš nekaltas reikia pabandyti tada ir suzinosi

Ash jau bandzhiau, bet galvoju, kad man tiesiog pasiseke… labai nebaisiai ishejo…

na teip teip…Šypsena bet ar jums teip buvo???kokios istuacijos?
ash asmeniskai buvau nemazai sykiu aklyuose pasimatymuose ir galiu pasakyti kad tikrai mazai is ju buvo idomus ar tokie kokiu tikejaus…Šypsena
Labas

buvo 3 akli pasimatymai…
1 baisus!!! tragedija, pasedejom ishgerem kavos, pashnekejau vienas, o ji zhiurejo kaip avinas i naujus vartus ir tylejo… blogiau nebuna - ir pati, ir pasimatymas.
1 normalus. mielai pabendravom ir ishsiskirstem. veliau persimesdavom laiskeliais…
1 lyg ir tureciau sakyti kad geras. ilga laika taip ir galvojau, kol viena diena atejau i prota…
vis dar turiu vilti, kad nebutinai aklas pasimatymas blogai baigiasi… Mirkt

Aisku ait galima … bet … Cha chaCha chaCha chaCha cha as kai pradejau IRC sedet '95 tai nuejau i pora “aklu” pasimatymu ir daugeu neinu … Cha chaCha cha visada kaulyju fotkes Šypsena gal tik seip nudegiau Šypsena o zinau kam ir pasiseke Kietas taip kad sportloto ce Cha cha

ash tik viename buvau, tai apibendrint negaliu… speju, kad pasiseke, bet bendravimas apsiribojo mail’u… nors kitokios ir galimybes nebuvo… bet shiaip labai mielas buvo…

P.S. bet tai avantiura buvo…

Bauginti tikrai nebaugina, ale nedomina jau Šypsena Kazkaip isaugau is to amziaus kai lakstydavau i mirkinius pasimatymus 1x1 Šypsena

gal del to ir nickas tox… Mirkt no offense Šypsena

As isvis mirke nesedziu Blogai
keli draugai buvo ivairiuose tokiuose pasimatymuose, tai visos panos buvo Baisu, net baisu pagalvot, ir siaip… prie kompu graziu zmoniu retai rasi, ypac tokiu, kurie pasiraso akliems pasimatymams, nes kazkaip graziems zmonems partneriu netruksta, o vat kiti ir bando is nevilties per kompus ieskot…
Asmeniskai nei siulyciau kam nei pats eiciau…

Oj pasenusios tavo zinios apie kompiuteriais besinaudojanti jaunima Šypsena Prie kompiuteriu gali rasti lygiai tokia pacia zmoniu ivairove, kaip ir realiam pasauly, seniai sita visi zino Šypsena. Nebent pagal taisykle moters grozis + protas = const (niekam netaikoma, tik cituoju ne savo sukurta taisykle Šypsena ) prie kompu graziu turetu reciau pasitaikyt Cha cha. Bet tikrai toli grazu ne visos Baisu

bijai vilko, neik i miskaTaip

As gal po laiminga zvaigzde gimiau ar ka, bet kiek turejau tokiu pasimatymu su zmogeliukais is irc ir panasiu vietu, niekad nesu nusivylusi ar pasimatymo metu troskusi, kad tik greiciau pasibaigtu. Zinoma, visi tie, su kuriais buvau susimacius 1x1, netapo mano vaikinais, (tokios minties lyg ir neturejauMirkt ), bet tai buvo pirmas ir turbut paskutinis labai geras draugas Vyrai, buvo pirmas nuostabus romantiskas Bučkis, buvo dabartinis ir pats geriausias vaikinasŠirdis

Tuo tarpu mano draugei visi tokie pasimatymai - Baisu

  • Nieko ypatingo nera tame pasimatyme, tiesiog eini ir susipazhysti su nauju zhmogum, jei jis tau patinka, tai stengiesi toliau su juo bendrauti, o jei ne tiesiog ji uzhmirshti.

Vistik prie kompo daugiau maziau sedi zmones butent su kompleksais ir kurie iesko tokiu aklu internetiniu pazinciu. Aisku, buna isimciu, bet labai sunku ant ju uztaikyti. Ech…

Manau, kas nedalyvauja loterijose, tas nieko ir nelaimi.
Kas nerizikuoja, kaip liaudis sako, negeria sampano.
Is simto "aklu" pasimatymu butinai bus vienas toks, kuris atpirks visus nevykusius.
O provokuoti pasakoti apie tai (dar detaliai), manau, siek tiek gal neetiska…
Save gerbiantis zmogus apie tai ir nepasakos…

Taip nuotrauka - geriausia priemone pries akla pasimatyma Taip