Malonekite palyginti mobiliuosius aparatus...

Malonekite palyginti mobiliuosius aparatus…

Taigi renkames tarp:
TelefonasSiemens sl45i- mp3,…
TelefonasPanasonic gd67- naujas, spalvos,…
TelefonasNokia 3510i- Nokia, spalvos, taciau gan didelis…
TelefonasMotorola v60- siaip krutas, bet senas…

Kainos siu aparatu daugmaz vienodos, todel ir kyla klausimux, kuri gi pasirinkti???Žliumbia

Dekui uz nuomones!!Cha cha!!

http://www.bite.lt → mobilimetras ir pats pasilygink

Dar vienas gleznapirstis,pareiske didelis telefonas.Tai rinkis bobiska tel.

O tu pazek kuris labiausiai tenkina tavo poreikius.

Ir vel lyginame biznio klases telefonus su jaunimui skirtais.As asmeniskai uz Panasonic.

rinkis ta,kuris labiausiai patinka ir kuris tenkins poreikius.Kas is tu mp3,keleta isirasysi ir viskas.As asmeniskai pirkau 3510i neseniai ir tas dydis kazkaip nebaugina.Kazkaip prie dusios Nokia daugiau,tai toki ir pirkau.Tavo teise rinktis kaip sakoma.

ŠypsenaNa matot as juk siu mobiliaku net rankose nelaikes, o beto isvaizda dar neviskas, smegenys turi taippat buti grazios, bei protingosTūsas
Norejau sulaukti info is tu zmogeliuku, kuriems kaiptik ir yra teke tokiais naudotis… Idomiausia ir svarbiausia yra suzinoti vieno trukumus, kito privalumus it t.t.!!!Kaip sakiau: ishvaizda dar ne viskas!!!!!!!!!

TaipDekui uz atsiliepimusTaip

nokija

seip gal geriausia butu 3510i pats toki aziurinejau, bet jau tokia plastmase slyksti Baisu atroko kaip koks bandomasis maketas. Nesuprantu kodel negalejo padaryt tokios kaip pas 3310. Nustebęs

motorola arba panasonic’as Taip

1 vieta Panasonic;
2 vieta Siemens … Trukumu ir pliusu nepasakysiu.

1 vieta: Siemens
2 vieta: Panasonikas
Kiti man visiskai ne prie sirdies…

imk panasonic siemensas jau atgyvenes.

kaip suprantu spalvoti ekranai ne veltui cia ikisti, tada neblogas straipsniukas ta tema http://www.mobile-review.com/compare/color-phones.shtml

nu puslapiuks neblogas. bet ten praktiskai kad nokia yra geriausia bet man ji isvis slyksti. T300 geras aparatas, bet jo forma biski lieva, su motorola dar neteko susidurt tad as imciau gd67 ir dar jo kaina dabar tik 440lt. manau visai nebrangu.

vat ir man Piktas kad 3510i Gerai aparatas, bet atrodo Baisu T300 irgi Blogai su isvaizda, nors man svarbiau savybes, bet tikrai nekyla ranka imt ta nokia Nežinau

1.Panasonic, nes nauji ir pakankamai zjb
2.Siemens bet biski atgyvena ir be spalvoto ekrano Liūdnas
3.Nokia bet ekranas lievokas nes pikseliu mazai.Pats telefas kiseneje biski pupso kaip koks b… Juokiasi, bet batarke gal ir nieko Taip
4. Motorola tai seniena ir siaip be didelio ispudzio

Visai neprastas palyginimas, kuriame lydere Nokia, bet, mano manymu, Panasonic’as perdaug nuo jos neatsiliko. Spalvu maziau, uztat melodijos ir isvaizda mielesnes…

Labiausia linkstu i Panasonic’o puse…Liežuvis

Pirmenybe teikiu Nokia’i, o kitus nelabai zinau… Nekaltas