Magii atsistatydina is moderatores pareigu!

Sėkmės tau Gėlė
O aš irgi už ch3oh pasisakyčiau Nekaltas

Tik nepamirsk iseitines kompensacijos prisiteist. Iki…Mirkt

[quote]na va per viena diena dvieju moderatoriu neteksim…Nustebęs

oba anelka Apakęs jau galvojau taves seniai nera ant bangos Apakęs Labas

O kas ta kompensacija sumokes??Apakęs Pavargęs gal tu??Ar Like moderatoriai?Cha cha

Nezianu kaip Maggi bet man banga maikes tai ikisiol nedave Cha cha Cha cha Cha cha Cha cha Cha cha

Jau buvau pamirsus?Apakęs As tai iki sios dienos jos dar vis laukiuJuokiasiJuokiasiRally gal paste kur uzstrigo, arba ten buvo vienadien akcijaJuokiasi Nu ka tex pasitenkint sawom nunesiotom majkem Pavargęs

Magii rase:
>oba anelka jau galvojau taves seniai nera ant bangos
>O kas ta kompensacija sumokes?? gal tu??Ar Like moderatoriai?
Nu kaip matai dar gyvas tik laaaabai retai prie PC sedziu…
O del kompensacijos tai nezinau as tik galiu minimalu mokesti sumoketiCha chaCha chaCha cha
tai va gal jau eisiu uzsuksiu vel po kokiu 4 menesiu, man atrodo kad mane Bangoi tik tu ir pazisti, nu nesvarbu.

del minimalaus dar pagalvosiu Nekaltas
Ha per didele tau cia garbe butu jei pamirsciauCha chaLiežuvis

ash sutinku, kad wisiems reikia atostogu…Laimingas wisi nori pajausti ta atsakomybes jausma, suprasti, ka reishkia buti moderatorium… ir tikrai wisishkai suprantu Magii sprendima, ir palaikau jaLaimingas
Gėlė geros wasareles Gėlė
p.s. dekojam, kad skyrei sawo laiswa laika ir palaikei iki18 klube twarka.
GėlėTaurėLabas geros wasareles ir malonaus bangawimoLaimingas

na jei tox Magii sprendimas… kagi Mirkt sekmes jai banguojant, manau buvo sauni moderatore Taip Gerai
nemanau kad reikia iskart siulyti nauja zhmogu, qris uzhimtu jos wieta Nekaltas

Sekmes Labas
Pailsek Šypsena

Is tikruju gaila, labai gaila, kad iseini. Buvai gera moderatore Gerai Bet svarbiausia, kad liksi kaip bangiete, nes vis del to buvai isrinkta geriausia ir mandagiausia klubo nare GėlėLabas

Gaila…Žliumbia Sėkmės!!!GėlėMirktAlus

Na jeigu tu taip nusprendei,tai kagi… Nustebęs Bet tu tikrai buvai viena is geriausiu moderatoriu,bent jau man taip atrodo Laimingas

Reik zinot kada pasitraukti, taip kad tave prisimintu, o ne keiktu KandaLaimingas Pirmas zingsnis buvo is moderatores pareigu Nekaltas

Aciū Jums už gerus linkejimus Mirkt…Aš juk vistiek su Jumis lieku Taurė

Maggi…na gal isties sveikinu su tokiu sprendimu…nes isivaizduoju kiek daug laiko turi atimti moderavimasŠypsena…Nors bus liudna be taves…bet tikekimes gal tai bus ir i nauda, daugiau galesi temse pasireiksti ir kurti nauju.Taigi sekmes tau.prisidedu ir as ir dovanoju Gėlė

man labaij gaijlaŽliumbianes tu buvaij is sauniausiuTaipkartaijs pastebedavau kad megaij buti netoliarantiska(bet cia just mano nuomoneTaip)…na gal tu ir teijsi kaltas tas kitu vaijkiskumasMirkt

o gal ir geriau busŠypsena sekmes,MagiiŠypsena

niu blemba!! Liūdnas neidomu taip…Liūdnas nenoriu kad iseitum…tikrai nuostabiai atlikai savo pareigas ir gaila kad palieki si psta…Nustebęs niu bet…suprantu ir tave…nereik aukot savo laisvalaikio del kitu…
sekmes tau ir geros vasaros Šypsena Bučkis Gėlė Labas Apkabinimas