Magii atsistatydina is moderatores pareigu!

bet esme yra tame kad cia ne kokia monarchine valstybe kur reiktu palikti savo ipedini todel kodel nepadarius rinkimu, pvz tarp happy hellen, adagio 4ever dar galetu kas nors savo kandidatura pasiulyt ar pats pasisiulyt, nes vistiek klubo taisyklese rasoma kad demokratija siame klube auksciau visko, o demokratija tai valdymo sistema kai atsizvelgiama i daugumos nuomone, it’s my opinion

Pilnai, Tave suprantu, Magii MirktGėlė

Manau, jog Magii buvo gera moderatore.
del kito moderatoriaus i laisva vieta tai manau, jog reiktu rinkimu, o ne kazka [kad ir mane] paskirti.
sekmes Magii toliau banguojant Labas
Gėlė ir Dovana uz gera darbaMirkt

Magii , nuoshirdziai tau Gėlė

ruosk vazas Cha cha GėlėGėlėGėlėApkabinimasLaimingas

nu čia jau tavo teisė rinktis , aš ištikrųjų irgi nenorėčiau but moderatorium.Kaip sakant su tavim gerai , be taves dar geriau Šypsena

Kaip visada, palaikau savo koleges nuomuonę… Šiuo klausimu taip pat…

Laimingas

branguciai as ne tai norejau pasakyti kad tave i mano vieta, bet kad as tave rekomenduoju i mano vieta, o ar daryti rinkimus ar ne, lai sprendzia like moderatoriai…Nekaltas Tiesiog ch3oh manyciau turi pliusa tai kad as ji rekomendavau ar kazkas pan.

Jeigu tai tavo galutinis apsisprendimas, tai as ji zinoma palaikau Taip

Kazka kaltinti labai lengva…Mirkt Tik todel,kad daugiau laiko skirdavau pasiruosimam egzaminam ir kitiems rupesciams tai reiskias as mazai cia butu.Gerbiamoje tavo ziniai bunu cia praktiskai kiekviena diena jei turiu galimybeŠypsena Nors zinai tikrai lengva iseiti…Kartais ir man gaila ,kad siekiau tapti moderatorium.Nes kai kurios durnos temos ir pan siektiek erzina ir nevisada gali sakyti tai ka galedavai budamas ne moderatoorium…
Tad manau Maggi jau isake savo pozicija,Mindze irgi manau nenoretu toliau matyti manes savo draugijoje o LCG supras…Tad as irgi noriu buti paprastu bangieciuMirkt Tik prasau i mano vieta isrinkti koki tikrai zinoma ir daug laiko bei saves atiduodanti iki18 klubui,o ne koki kuris cia kelias zinutes parases yraMirktTai jeigu pritarsit as irgi noriu pasitrauktiŠypsena

zuijki, as taves Nekaltinau, as tik issakiau sawo nuomone,nes man taip atrodew…As dabar nenoriu baksnot pirstu wa tas ta tas ana dare, bet tiesiog…Ir net nevarau taves is tos vietos, tik man dabar juokingai atrodo tas, kad tu uzsibreztinai siekei to, o kai pasiekei numojai rankute…Nekaltas

Na va Nustebęs griuva klubas Nustebęs

Na as suprantu ,kad nevarai manes is vietos.Taciau leidi suprasti kad ten buti nereiketu.Kad ir kaip atrodytu keista,bet as tau dekingasŠypsena Man reikejo kazkokio stimulo pasitraukti…Gerai sakai kad i iki18 turi eiti nes jauti isipareigojima.Manau gyvenimas del to nesustos.Tik manau aktyviau galesiu dalyvauti siame ir kituose formuose.O del to tai rankute numojau nenumojau tai cia kiekvienam asmeniskai spresti…As dariau kiek galejau,o tikslas buvo ir ji pasiekiauŠypsena

negriuva,viskas bus geraiŠypsena

niex niekur negriuvaNe…Aisq jei to noresi taip ir bus…Bet kaip ir visiems ir viasda ateina laijkas permajnoms…taip ir iki18 klubui tas pats.Laimingas Juk keturi zmones nebus visa gyvenima moderatoriais ir netramdys vaijkeliu Cha cha

Tikiuosi…
Anyway,norechiau abiems padekoti uzh tai kad buvot kantrus moderatoriai.Dazhnai kitu (tame tarpe ir mano) temos ar zhinutes sukeldavo jumyse pykti,bet jus niekada neishkeikdavot to bangiechio/bangietes.Uzh tai ash jus visada gerbsiu Taip GėlėGėlė

Kokie jau bebutu musu moderatoriai, bet tolerancijos ir pagarbos klubieciams tikrai nestokojo ir nestokojaMirkt

Uztai dabar kaip nebebusim moderatorias galesim visus iskeikti Cha cha Cha cha Cha cha Juokauju zinoma.Niekas nieko negali keikti,mes visi moderatoriia kantrus zmones.Neturesi kantrybes tai moderatorium buti labai sunku patikekMirkt Nors nevisi dirbo,kiti tik siaip del vaizdo buvo Cha cha Cha cha Cha cha

pvz MAgii ten tik kaip rozyte buvo vaikinuku kompanijoje Cha cha

Nia as sau labaiu taikiau nes as esu parazytas kuris buvo zmoniu isrinktas ir nevygde savo pareigu Žliumbia Cha cha Cha cha Cha cha