Mados aukos ... Ka padarytumet grozio vardan? Kaip rengtumetes noredami padaryti ispudi???

Baisu Taip Drovus

Apatiniai ir man lb svarbu Gerai Dievinu gražius apatinius Myliu

nematau ne vienos priezasties kodel tureciau vargt su aukstakulniais. nea, ne man jie. per daug megstu lakstyt, sokinet per balas, laiptus ir kitokius biesus Cha cha. nors kazka grazaus mazu kulniuku reikia turet kartais Liežuvis. tik jau uz kedus nieko nera blogiau. negrazu Ne. ir nuo kada figura pabreziantys (ar bent jau nesliapantys) drabuziai nepatogus? Apakęs ne tas amzius kad eitume i zmones su megztiniu i kuri butu galima italpint ka nors dvigubai platesni Cha cha o stypciojant ant bilekokio aukscio kulnu su dirziniu sijonu kazin ar imanoma ispudi padaryt Veee. nebent tik atitinkamas personas ir norimapatraukt. Veee

Rengiuosi taip, kaip man grazu ir patogu. Del grozio ar mados per daug nesiaukoju. Pvz nenesioju aukstakulniu, ziema rengiuosi taip kad butu silta. nebutinai labai grazu Mirkt

aukshtakulnius uzhsidedu labai retai,kai zhinau kad reikes nedaug waikshchioti,nes man papraschiausiaj nepatogu su jais,o ir be ‘shpylku’ yra daug grazhiu batuku… Flirtas be to batai,zhemais kulniukais,shi sezonha kur kas madingesni Taip