M4a1


M4a1

Eiline pirmos emkes foto, jau net ziuret neidomu Mirkt

Bet nezinau, uz kalasa man jis zymiai grazesnis… Niam niam

O kuom tau pades isvaizda kovoje? - Niekuom… Reikia ziureti i ginklu efektinguma musio lauke Šypsena

Tai apie efektinguma net nenoriu sneket, nes vienais atzvilgiais vienas lenkia, kitais kitas ir tiek… Cia sunku gincytis. O apie isvaizda uzsiminiau, nes ginklai.net visi pradejo svaigt, kad kalasas graziausias… Nu tai as isreiskiau, kad man Mke… LaimingasZinoma musyje tai nepades, bet…

AKM - mazesnis taiklumas; detuve talpesne; zyyymiai maziau reiklus svarai ir mechanizmu prieziurai… Rodos truputi yra sunkesnis… Dizainas tai cia aisku joks parametras, bet man jie abu geros isvaizdos. Is esmes juk techniniai-taktiniai duomenys labai panasus: kulkos greitis, naikinama galia, greitosauda… Juk ginklai - analogai. Tik naudoti priesingose stovyklose.

Weberis? Šypsena Detuve talpesne? Šypsena Nu kad lyg ir vienodos po 30soviniu. Zinoma M16 serijai vietnamo metais buvo gaminamos 20 soviniu detuves, bet tam buvo priezhastis. O kad M4A1 analogas su AKM Šypsena Na kvaila tai. M4A1 Commando, labiau tiktu M16A2 lyginti su AKM, bet ir to AKM 7.62mm. o M16A2 5.56mm Cia labiau tiktu AK74, kuris taip pat yra 22. Nuo kada AKM ir M16 kulkos greitis vienodi? ir galia vienoda? Šypsena net nelogiska. Jei M16 kulka 5.56, o AK 7.62 tai M16 kulka lengvesne ir norint pasiekti tokia pat jega kaip 7.62 turi tureti didesni greiti ŠypsenaBet tai, kad jegos vienodos dar nereiskia, kad stabdomoji jega yra vienoda. Didesnes mases nors ir mazesnio greico kunas turi didesne stabdoma jega ir jis leciau praranda savo jega.