Luodzio grazuoliai


Luodzio grazuoliai

Užsispyręs ne nu *****ai…

Cha chasupakavo Cha cha Gerai

tai cia jie susemti 100 proc cia ciuju aplinkosaugos foto! jie isipisineja nes yra pripise ir viskas!

genocida tokiems!

šikit į skylę o ne ant krašto

Kodėl bl akis uždengtos. Laimingi tikriausiai todėl,kad seniai ****i negavo.

neblogi multiko herojai iseitu Cha chaypac tas is desines.Panasus i ta neuzauga is ziedu valdovo. pidrylos Velniūkštis Klasta

Nu p.ederastai, kitaip nepasakysi, tokias darzelinukes lydekikes dubasint Špyga Blogai Veee

Paplepėkimnesuprantu as tokiu foto- is kokios subines jas traukiat??? tikrai ne GA fotkinta…paaiskinkit man durnam tokiu foto atsiradima !!!

Bet tai kokie davolni…matyt seniai jau nebeturi ka prarasti.Tai ir issisiepe sedi.Rytoj vel ta pati darys,nes valgyti juk norisi…o jei daugiau pagauna,tai pardave dar ir isgerti turi. Juokiasi

Abejoju,kad tokie del valgio sau, tinklais gaudo…viskas nueina ant pilstuko…zinomas kaimo brakonieriuku variantas… Nežinau

Užsispyręstai kas juos fotkino idomu???

Velniūkštis

Man atrodo, kad cia gali buti fotkines vienas ju draugeliu, o ta fotke paprasciausia rasta ir ideta. Ir niekas cia ju nepagave, tik snukius uzjuodine, nebutu anie tokie linksmi, supakuoti.

nu man atrodo kad is GA nes dauguma foto kaip vieno zmogaus fotkinta Nekaltas

[biteplius.lt/lt/2content.content_view_club/2173318-=(111598 2596](http://www.biteplius.lt/lt/2content.content_view_club/2173318-=(1115982596)

Paplepėkimnu tada as nieko nesuprantu-kaip ta GA gaudo juos- su sypsena veide - oj kaip linksma -kokie brakusos tokia ir GA man atrodo… ble tokius suskius snukiu i zeme guldyti reikia,ir fotkinti, o ne duoti pozuoti Kvankt?

zimka, prosto jiems pajebat’ ta apsauga Šypsena tave sugautu nejaugi verktum Cha cha

nieko naujo ,sypsena veiduose nes zyno ryt vel prie ezero sedes.kol bus tokios baudos niekas nepasikeis. Blogai Blogai Blogai