Luise x 14


Luise x 14

nu ir? bent jau galejai vaiko invalidu nedaryti ir siaip horizontas kreivas. galybe is niekur atsirandanciu arba i niekur isnykstanciu detaliu…

wasntme,zmogau tu turbut niekada nepasikeisi,PONAS AROGANCIJA…

man foto nebloga,tik gal vaikutis issiliejes

jei visus tavo darbus sukritikavau nes jie buvo nieko verti, tai nereiskia kad as arogantiskas. ir is vis ar zinai ka tas zodis reiskia? nepatinka kritika - neskaityk, o dar geriau nepublikuok darbu. nepatinka ka sakau - neimk i sirdi, nesugebi to daryti… - tai kokio velnio cia lankaisi ir bambi?

wasntme - gal galetum ivardinti konkreciau, kas per detales? Lyguma ziurejau pagal sofa. Ir kur vaikas invalidas? Beje, pamirsau pakomentuoti, cia mano vienas is atsiskaitymo darbu PS pasakitai. Tema: Aibe, ar kazkas panasaus. Realus sio koliazo formatas: 70x50, regis

na su galybe gal keik perlenkiau, tiesiog paveikslu kampai nei is sio nei is to isplaukiantys, lango maza dalele nei is io nei is to invalidas, na o kaip atu atrodo? ar normalu kad vaikas be koju, be pirstu arba siaip pusiau perpjautas?

Peastciau, kurioje vietoje vaikas cia supjaustytas ar tuo labiau be pirstu? Nekaltas Esme buvo parodyti,pavaizduoti, kiek jos daug ir kad kartais ji net netelpa i kadra. Jei tu apie stovejima ant stalu (ju sioje nuotraukoje 2, tiesiog vieno nesimato), ant sofos ar ant fotelio tolimajame kairiajame kampe, na tai manau, kad sito negalima butu ivardinti “nukirtimu”. O kaip suprast “nei is sio nei is to isplaukiantys kampai”? As nieko pries kritika neturiu, tik kad ji man tokia miglota siuo atveju ir tiesiog noriu issiaiskinti, kas istikruju cia blogai, neteisingai.

as visuomet laikaus tokios teorijos, niekas is niekru neatsiranda ir niekur neprapuola. negali is niekur atsirasti ranka ir prapulti uz kadro. na cia tik vienas pvz. bet esme viskame tame yra ta pati Šypsena

Esme as suprantu. Ir su teorija sutinku. Bet kurioje vietoje cia “niekas is niekur”? Vaikas tikrai visut tvarkingai atstovejo, atsedejo, atlakste… isskyrus ta palube, zinoma. … bet as neteigiu, kad cia labai grazu ar, gink Dieve, idealu. Tiesiog manau, kad estetinis vaizdas yra. Noreciau gal labiau techninio pobudzio pastabu, ka kur blogai ikeliau, negerai padariau… na neinau.

Nukarpyti vaikai kadro kraštuose sukuria snapšot’o įspūdį - tekšt kaip pakliuvo ir yra. Žinoma, suprantu, kad tai montažas, todėl jokio tekšt net teoriškai negali būt, bet mano nuomone tas nukarpymas čia komponavimo klaida. Ant sofos 3 beveik vienodos išraiškos vaikiukai atrodo šiek tiek monotoniškai - užtektų ir 1 iš jų (kur stovi ir žiūri į kamerą). Vaikis ant lentynos atrodo dirbtinai. Jei tarp kadrų būtum nors šiek tiek pakaitaliojęs rūbelius aibės įspūdis būtų dar stipresnis. Mirkt

Aciu uz issamu komentara ir tavo nuomone ŠypsenaMergyte ant lentynos - didziausia problema, su kuria susiduriau lipdant si koliaza. Pati suprantu, kad nenaturaliai atrodo, bet originale buvau visai patenkinta rezultatu. Sis variantas man buvo tiesiog priimtiniausias is visu… Ir del mergyciu israisku ant sofos irgi masciau. Bet gal patingejau perdarineti… siaip buvo nelengva priversti ja improvizuoti. O kai eme sokineti ir lakstyti - suprastejo nuotrauku kokybe… Rubeliu nenorejau kaitalioti, kad nesigautu mirgu margu Šypsena