"Lost" ("Dinge")

vasari Mirkt

eei mielieji ir mielosios, kada per rusus rodo? ir per kuri rusu? as maniau kad per piervyj baltijskij - nu nerandu programoj nors tu ka Žliumbia zinau kad jie ir pavadinima kazkaip keistai vercia, bet net kazko panaus ner… HELP

Rusai, kiek girdejau, berods “Ostatsa v zhyvyx” vercia - nu tipo, “Likti gyviems”, ar pan. Nekaltas

bandau dar karta ieskot tadu Skaitau

nu ner Ne

Tai gal ir neberodo jau? Nezinau, kurias serijas jie ten rode, bet gal jau ir antra sezona baige?

Na mane tai pavadinimas glumina… Tai, kad jau nebe nauja, bet tai neesmė.

Kažkaip aš jau jų nebežiūriu. Pievas pradėjo rodyti, tik sunervina tokios nesąmonės ir viskas. Šiaip kaip nesu iš vis serialų megėja tai visi anksčiau ar vėliau pradeda nervuoti. Tai gal tiesiog šiaip čia… bet vis tiek. Per daug jau jie ten fantaziją pradeda voliot.

Pavadinimas temos ar serialo? Juokiasi
Siaip, kai tema buvo pradeta, kuryba buvo nauja Be be be Ir be to, tema yra apie seriala, o ne apie nauja ar sena amerikieciu kuryba, taip kad, jei zinai, apie ka sneka, tai visiskai nematau problemos pavadinime Mirkt

serialo pavadinimas tai man Gerai toks dviprasmiskas, kas kaip nori taip supranta, tik kad lietuviai ne visai gerai (mano manymu ishverte) :v geriau butu kokie “prarastieji”

Tai kad jei jau praeita 4dieni baige rodyt 2 sezona, vietoj jo dabar rodo rusiska kzkiek mistini seriala ‘medziotojas’

Temos pavadinimas…;D
Na taip. Tema sena, tai ir sakau, kad neesmė. Bet bajeris tame, kad jau nebenauja kūryba (bet čia aš tarp kitko paminėjau). O su pavadinimu "Lost" tai viskas ok.

nu va, pramazinau Žliumbia

na va ir as paziejau visas serijas,kiek tik isleista,1 sezonas buvo pats geriausias,2 sezone biski fantastikos prasidejo,juodi dumai,vaidenimaisi,slapti bunkeriai ir tt ir tt,tas pats ir 3 sezoneŠypsenabet serialas patiko,lauksiu nauju seriju Šypsena

juodi dumai yra pabaisa Gerai
bunkeriai irgi jega Gerai
o pats ‘Lost’ iswis waldo Gerai

jankytei labai patinka. ziuri ten sezonus tipo belekokius per kompa ir man paskui pasakoja Cha cha
nu jin kinomanas, tai ziuju tada vadinasi, kad lost zjb yra KietasGerai

Jankyte kinonarkomane

O cia kas tokia?
Man tai siaip niekada nepaiso jokiu kritiku (tikru ir apsimetanciu) nuomones, as filmus tik pagal save renkuosi Nekaltas Kai kazkoks, apsimetantis dideliu kino zinovu, pradeda aiskint, kad tas ar anas filmas ar serialas klaikiai geras, man kartais net atmetimo reakcija sukyla Juokiasi

ei,kodel niex nebediskutuoja?Nejei amerikoj lost pertrauka,nereiskia,kad ner apie ka kalbetTaip

O pasikeitė pavadinimas, jau geriauGerai Taip ir toliau.

Iš pradžių būdavo baisu žiūrėt tuos "Dingę", mistika ten kažkokia, dabar tai nesąmonė atrodo, tad nežiūriu.

ir blogai daraiBe be be