"Lost" ("Dinge")

"Lost" ("Dinge")

ko niekas nebediskutuoja cia?Nekaltas

ko niekas nebediskutuoja cia?Nekaltas

tay ash neberashau nes neturiu laiko, wisa laika zhiuriu dinge Juokiasi blem, koks nerealus shitas serialas. wakar pabaigiau zhiuret 2 sezona. nesitikejau ash tokios pabaigos, apskritay kay zhiuriu labai nustembu dazhnai. serialo kurejai tikray moka sudominti. ne negaliu man nerealiai patiko. wisi kas parashe kad nuobodus shitas serialas labai klysta. ten wiskas taip susije, labai ydomu, negalejau akiu nuo ekrano atitraukti Valio

Turbut ir as nebuciau sakes, kad nuobodus, jei nebuciau pradejes “Kalejimo begliu” ziuret… Nekaltas

Skonio reikalas. Vieniems patinka Marianos, kitiems Gimines, tretiems Lost, ketvirtiems Prison Break, penktiems Be namu negerai… Man pvz. kaip tik “Prison break” atrodo klaikiai uztestas serialas, kur chebra tik tusosi pirmyn atgal, o pagrindinis veiksmas - pabegimas - niekaip neivyksta. Bet cia mano nuomone ir man visiskai dzin, ka kiti apie tai pasakys. Todel manau, kad, svelniai tariant, yra idiotiska aiskinti, jog “jei tau nepatinka Lost, tu nieko nesupranti” arba “jei tu neziuri Prison break, esi visiskas dundukas”. Kiekvienas ziuri tai, ka atsirenka pagal save Labas

radau dziaugsmo kiekvienai dienai: sia seriala darbo dienom rodo per baltijos pirmaji kanalaTaipziurekit ir megaukitesLabas

pastaruoju metu kazkaip lost serijos pasidare nebetokios idomios…
labai istesta… as kalbu kas per LTV ziuri Šypsena
bet vistiek tai geriausias serialas koki esu mates :]

si 4dieni paskutine 2sezono serija,o 3 nemanau,kad rodys dabar, turbut kai bsu pratesimas tada rodys
o vat lrt gales iskart ir 3seza rodyt, nes baigs 2 rodyti savaite iki pratesimo, 6 serijos juk jau yra

Dristu abejot, ar LRT taip greitai susisuks Juokiasi Manau, kad trecia sezona Lietuvoj geriausiu atveju tik vasara prades rodyt Mirkt

trecia sezona jau parsisiuntineju serijomis , nes LRT tj bbz kada parodys Taip L O S T - geriausias serialas nuo X-Failu laiku Gerai
The others are coming… Valio Apakęs

Neblogas toks, bet pirmenybę teikiu kalėjimo bėgliams, kadangi tuo pat metu rodo… Per reklamas lost pažiūriu.

na gali but, arba iswis tik naujam lrt sezone parodys lost3 JuokiasiJuokiasi.na ka cia spelioti pamatysim kaip bus.
paziurejau 6 lost3 serijas ir dabar taip laukiu pratesimo, nes l idomu jau Valio

Taigi taigi :]

"Dingę" geriausias serialas amžinai :]
Nekantriai laukiu kiekvieno antradienio (žiriu per ltv).

Ypač patinka Lokas, Džekas ir Saidas.

Gal kas matet vakar per Pirma Baltijos kanala LOST serija, atrodo - paskutine II sezono serija. Fainai butu, jei kas trumpai papasakotu vakarykstes serijos siuzeta.
Dekuj Alus

As anksciau teikiau pirmenybe ABC puslapiui, bet dabar ten kazkokia perestroika Ne ir “episode guide” labai suprastejes.
Jeigu skaitai angliskai, uzeik i http://www.lost-media.com/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=50

Mates as sito serialo kazkiektai seriju,niekaip nerasdavau laiko,tai dabar kaip nebeliko beveik nei vieno serialo ziet tai nusprendziau perziureti visas kiek tik yraŠypsena Koki treciadieni-ketvirtadieni tureciau baigt Šypsena

man tai sojeris.Sarkaztiskas uzsispyrelis.

O kada 3čio sezono bus daugiau nei 6 serijos?

Pritariu indigo, Sojeris super.Jo sąmojai kažkaip pagyvina serialąLaimingasKietas

man tay gal charlis labiausiai patinka. wat shiandien wel pazhiuresiu per lrt nors jau priesh dwi sawaites pabaigiau zhiuret antra sezona, bet pazhiuresiu dar ir lietuwishkai Cha cha bliamba negaliu, lost waldo, noriu trechio sezono, ir ketwirto, ir penkto… Mirkt