losiat kortom mokykloj?

losiat kortom mokykloj?

na mes tai klasej kiekviena pertrauka losiam pokeri is babkiu, labai azartiskas zaidimukas. pastebejau, kad vis daugiau zmoniu prisijungia prie musu, jau is kitu klasiu kartais ateina zmones pralosti savo pinigus, kas yra gerai Šypsena.

na idomu suzinot jus losiat kortom mokykloj? kaip reaguoja mokytojai/dirikai?

losiam durniu univere, paciame auditorijos gale, kadangi destytojas nemato tai kaip ir px Cha cha

Ne. Ne

Lošdavom 7~8~9 klasėse. Irgi pokeri, irgi iš bapkių… Vienais metais buvau išsilošęs virš 50lt… (nors kaip stafke dėdavom 10ct) Šypsena… Na o dabar tai praėjo tie laikai… atėjo kai pasimokyti reikia biški Nekaltas

oho 50lt …Šypsena
mes irgi 10 ct keliam, tai as nezinau kiek laimejau, nu kazkur puse sloiko baltu centu Šypsena

noiu ash tej nemegstu kortu o shejp mano drawgaj ej loshia tik xuj znaet is pinigu ar nea…Nekaltas

ne

nu siaip tai mokykloj tikrai neCha cha o kartais su draugais suzaidziam kanors Cha cha

nu ne Cha cha

pas mus keli vaikinai zaidzia per pamokas durniu,bet l.retai Nekaltas man tai tie zaidimaiBlogai

ish viso kortom beveik nezaidziu.

Per kiakwiena pertrauka leguliariai
Šypsena

Ne Ne Man tai atrodo siektiek kvailoka Nekaltas na bet tai mano nuomone… Šypsena

Pas mus ble baudom grasina… tipo uz zaidima kortom 10lt Liūdnas nors siaip megstu koki durniu, o kartais pokeri… Mirkt

nors pas mus ir gaudo kortuotojus taciau vistiek grajinu dazniausiai pokeri stavkes nuo 5 litu kitaip zhaist neidomu

losiam,bet ne is pinigu Šypsena o by-bi Šypsena skirtingi mokytojaj skirtingaj reaguoja Šypsena

10lt? pas mus berods 50lt, bet as nezinau kad butu ka nors nubaude. na 7-9 klasej gal ir buvo baisu tie grasinimai, bet dabar 12 kazkaip px ant tu visu grasinimu

Aisq!Taip As tik issitraukiu kortas - visi subega… O tada losiam, bet ne pokeri, ir ne is pinigu… O jei kox mokytojas ieina, tai kortas po uzpakaliu ir angeliskos akytesAngelasŠypsena

tai aisq Šypsena tik ne is pingigu Cha cha ir per pamokas jau nelosiam nes mokintis reik Drovus losiam bb sejp Nekaltas kazkajp neatsibostantis zaidimas Cha cha