Los Angeles....

Los Angeles…

Tai va, panashu kat teks keisti gyvenamaja vieta - target-LA. kol kas nieko nzn apie shy miesta, kur geriau apartamento ieshkoti, o gal kas sih forumiechiu ten apsistojes, gal galit pasidalinti patarimais ir patirtim? butu gerai jei kas turit bent kiek info, nes nuo visishko apvalaus 0 pradeti sunkoka… manau kraustytis kita menesy… Any ideas?? Dekuij Alus

Jei ne paslaptis, kodel sugalvojai SF iskeist i LA?

uzhsisedejau ash jau vienoj vietoj per ilgai (3 metai kaip ne kaip), laikas pakeisti aplinka ir atmosfera, be to, mano verslui tai bus gerai (kas nezhino - ash verchiuosi car parts & accessories business) visos pagrindines firmos, mano tiekejai ir partneriai ysikure LA… man bus zhymiai patogiau… Ir shiaip LA kaip miestas mane traukia - manau kad ten yra ka pamatyti ir pazhinti… be to, jei zhinotumet bay area kainas, tai mazhiau klausimu butu Šypsena kainos beprotishkos - ypach uzh housing - uzh sumauta kambary moki 500-600 $, kai LA studija gali issinuomoti uzh 700$… Bet yra skirtumas kur gyventi geju miesto priemiesty, ir kur LA… viskas chia kainuoja be proto brangiai - ir tai ka gauni uzh pinigus San franciske, kitur gali gauti zhymiai daugiau… Apskritai Bay Area yra viena brangiausiu vietu gyventi USA, ir ash nematau priezhaschiu del ko chia man reiktu pasilikti…Del to ir klausiu - bene kas ish bangiechiu turi kokiu kontaktu, pazhystamu, draugu ar netgi patys ten gyvenate, kurie pradzhiai padetu, patartu, kur geriau studio isinuomoti uzh prieinama kaina, ar ka… (Compton & South Central LA nedomina - dar gyventi noriu) Cha cha planuoji kraustytis laprkichio pradzhioj… P.S. Ash ne kox prasigeres “litovcas” sih Chicago stroikiu jei ka - padorus ir tvarkingas, galit drasiai rekomenduoti pazhystamiems - papraschiausiai nesinori vel pradeti nuo 0, bet kokia pagalba butu labai gerai, visgi nauja aplinka… Jei ka - pilik y privata, aciu anyway…

Taip iseina, kad jau esi labai aukstai, jai nesi “litovcas is Chicagos stroikiu”. Pagal tave, visi dirbantys Chicagoj, stroikese, yra visi nepadorus ir prasigere.

Nusiunciau Tau keliu asmenu Telefonas i privata LaiškasTikiuos, kad jie gal pades. Gėlė Taurė

Nedidelis patarimas- kraustykis i Santa Monica. Gyvenau ten kelis metus. Privalumu visas kalnas, gal kiek brangiau mokesi bet kas tie keli doleriai turint galvoje kad tai kaip bebutu yra Santa Monica ir kad ten taves nenervins nei meksikai nei juodziai, kad galesi su malonumu iseiti i miesta pasivaikscioti o salia pliaze pavazineti su dviraciu ir nuvaryti i Venice beach. o dar Promenadas… Taip Taip Taip Gerai Gerai

neiziuri temos klausimo man rodos tam jo tekste Nekaltas

KELI doleriai? Juokiasi Prajuokinai ! Kas del meksiku ir juodziu, tai tiesa, ju ten mazai gyvena, bet uztat pilna gatveje mieganciu valkatu, buna, kad is namu iseinant reikia perzengti koki mieganti ant slenkscio benami Baisu .

nea,… NeNezinau… Nekaltas

Sakyk ka nori bet tu benamiu tikrai nera tiek daug. Paziurek kas darosi paciam Los Angelo centre kurnors ant San Pedro ir 6 - 12 ave. O kiek ten meksu tai bloga darosi.

As tai iziurejau, bet man rodos tu neiziurejai.

glendale irgi faina… ten armenu nemazai, bet, siaip, zmones gyvena graziai