Londonas: kaip gauti arba bila, arba atsidaryti banko saskaita?

Londonas: kaip gauti arba bila, arba atsidaryti banko saskaita?

Zodziu man reikalinga SIS korta. Kad ja gauti, butinas bilas. Kad gauciau bet koki bila, reikia banko saskaitos. Kad gauciau banko saskaita, reikalingas bilas. Atrodo viskas tai kaip uzburtas ratas… Liūdnas Ka daryti? Gal kas ka nors galite patarti? Kaip isigyti nors viena is ju?
Dekui labai! Šypsena

del saskaitos man tai koledzas padejo: reikejo tik uzpildyti forma koledzo dokumentu ir paso kopijos

Tai kad as koledze nesimokau… Liūdnas

tu pabandyk nunesti savo pasa ir adresa ibanka ir pasakik kad tau reikia saskaitos, bet tavo adresas turi buti parasytas ant lapo ir su agenturos arba su seimininko parasu ar panasei man taip- paviko

galejai ir paieska pasinaudoti.

pvz>
http://www.banga.lt/admlt/2forum.showForumPosts/160293.31-=(1627723222

Gal gali pasakyrti koks bankas tau saskaita atidare nes as bandziau ir man nepavykoLiūdnas

galima saskaita atsidaryti paste.paprasta,saving tik.neduoda nei korteles.bet kaip adreso yrodymui-tai tinka idealiai.pabandyk nueiti y nedideli pasta,kur nuosaliau.gal pavyks.sekmes

Tai typo i post offica nueti?! Nori pasakyti, kad tik paso ir tereikia?!
Na ko gero jau rytoj bandysiu! Taip

jei nepavyks su pastu pasuk man ŠypsenaLabai greit isspresim tavo problema TaipTaipTaiptel.07779878429(nuo gruodzio 24d)

labai paprasta pasiskambini i firma kuri tiekia dujas elektra ar vandeni tavo gyvenamam namui ir pasakai kad nori pakeisti duomenis.padiktuoji savo varda pavarde ir viskas.kiti ima 30-40 svaru uz tokia paslauga.tik aisku reikes kazkiek laiko palaukti kol atsius

Jeigu turi Tenancy Agreement’a, tai Tavo vardu eina visi bill’iai (el, gas, water, council tax). Jeigu ne, reikia zmogaus, kuris banke turi saskaita daugiau nei 3 metai ir gali uz Tave garantuoti.

P.S. Su lietuvisku pasu vargu ar atsidarytumei saskaita banke…Nebent pildytumei dokumentus i koledza mokslams issipirkti. Kiek zinau, jie tikrai padeda su banko saskaitos atsidarymu.

cha,taip,tai paprasta.bet…reikia sutikimo to,kieno vardu bilai eina.hmmmm banalu?bet nedaug kas nori tai daryti.netgi draugai!!!

man atidare halifax o ka tau sake

jei nuomoji nama ar buta tvarkingai tada tau tas zmogus ne tai kad turi duoti sutikima bet tu pats privalai pasirupinti kad bilai butu ant tavo vardo ir tu juos moketum.o jei nuomoji kambari arba is kokio babajaus be jokiu popieriu tada nemanau kad jam idomu ant kieno vardo eina bilai.kai ateis bilas tada gali atkeisti vel ant jo vardo.kai skambini niekas neklausia jokio sutikimo o tik klausia tavo vardo ir pavardes