lochas

Borat> ne, situacija buvo sekanti: antroj eilej pries sviesofora susidare kokiu ~5-6 masinu eile. Pirma buvo tuscia. As vaziavau pirma, vaziavau kiek greiciau nei tureciau tam, kad atsistociau pirmas (maza kas sugalvos is antros persirikiuot). Sugalvojo. Be posukiu ir su 0 emociju. Ir teko man ciuozti, dar ir papypsenti spejau. O tas tik ilindes per stabdzius ir uzgule. Uztat ir dedu fotke tam, kad kiti netycia gatvej pamate zinotu, kad uz vairo - ■■■■■■, nerodantis posukiu. Ir imtusi atsargumo priemoniu.

Cha cha man tai labiau atrodai TU ■■■■■■ vaziuodamas greiciau nei tam galima kad spetum Cha cha Cha cha uzskaitau pavlo kaimyna, pamoke ARELI su gaidzio skiautere

Atsirado mat drakonas Cha cha robke dziaugkis! Tu - gyvas irodymas! Kad Lietuvoj durniu, deja dar geram simtmeciui i prieki uzteks… p.s drakonas - tai gaidys su skiautere per visa nugara Mirkt

juokingas tu zmogus superefemai Linksmybės

tu ivertink nx… pileitis nusivales net numerius… netikiu kad toks galetu padrezais metytis… nxja skraidyt su nesureguliuotais modeliais…

Teisingai. Uz grotu mane! Bauda kokiu 3000lt uz tai kad"atsidaviau" “padriezui”. Ir is vis, tai buvo ne padriezas, o vargsas pezo vadyla dienos vidury apakintas mano trumposiom bande pasitraukt i kelkrasti. Uz tai man 8 balus. Juokingi jus.

tokiem kaip tu teises atimt, auto techniskai netvarkingas, lekia kaip nuo b… nutruke, loja kaip sabakos, alaus prigere vazineja, ir dar duodu 100% kad tavo masina neplauta ir gale numerio nesimato, bet tavyje sugrojo tikras lietuviskumas, tu vien is pavydo pamates geresne auto nei tavo pradejai ji fotkint ir skustis cia visiem, AUKA tu va, pasakiau viska

cloun Juokiasi dar i lt ryta straipsni pateik Špyga

Tiesiog venk kiek imanoma tokiu situaciju is tolo.

Gerai vaikuciai (kurie vaikuciai - patys zino) palieku jus sioj smelio dezej, nepamirskit susirinkit kastuviuku ir kibireliu kai eisit namo Be be be

as ir megstu padrezat Šypsena

ai medziai… pasiguostumet kad atsiranda uzlendanciu veiloku, o jus ant autoriaus varot. padlos…

SuperFm as antroj juostoj buvau, maciau kaip tu ciuozei.Nu pezo vairuotojas bent i veidrodelius ar dar kur galejo pasiziuret.O tai be posiuku ir nere i pirma.O del greicio neteisinu, bet galejai ir letai vaziuot o tas pezukas o ir neria tiesiai i tave ar dar kur.Idomu kuriem galam veidrodeliai ant pezo jei ziuret nereikia.Jei jau lempos butu sureguliuotos tai nerekautumet? Nu bet pezo vadyla tai Ne Blogai

Ir peza ir vadyla uz tokius bajerius kilint Kanda Užsispyręs oi nemegstu ereliu padriezinanciu Piktas

duxai Mirkt

reikejo islipt ir duot i galva. Juk laiko tam buvo, raudona sviesa! va taip turi buti Lietuvoj ! nesinervuok, gal apsizioplino ir tiek. pamirsk ir toliau vazinek saugiai!