lochas


lochas

maza to kad “padriezal”, bet dar ir specialiai per stabdzius kale, kai bepypsindamas i ji parciuoziau. Iki sviesoforo tada dar kokiu 20m buvo. Ne kad spusteltu tapke, tai specialiai dar pastabde. Uz vairo - gorila kokiu reta Ignoruoju

Tu geriau faras susireguliuot.

lietuvi Tomikai, pasakyk tai mano virsininkui. O kalbant apie foto esme - Tikrai ne del mano faru minetasis subjektas taip elgesi.

jo lempas susireguliuok,nelohas Cha cha

o kas cia lochisko? vat auto is kurios daryta foto savininkas gal truputi ir Kvankt? nes su taip “sureguliuotom” farom truputi l.gerai vazineti Cha cha

Ziureiu eGzpertu padave. Smegenis susireguliuokit, ne apie lempas snekam.

Tai ko jus cia pykstas, raso gi kad valdiska auto.

tai ka su valdiska ir zmones gali uzmusinet , gi VALDISKA Kvankt?■■■■■■■ Taip

“uz vairo gorila sedejo” tai savo skausma tik internete gali islieti? net papypsint turbut nedrasu buvo? Cha cha

fiestas nebuk krepsas gi ne jis avarine situacija daro…

Pirma savo “kiema” ziurek,o poto kitu…vazineji-vairuotojus akini,toks pats ■■■■■■ esi ir pats Blogai

kaiminas cia MANO… perduot linkejimus?

Supe®FM nekreipk demesio i tuos expertus Šypsenaman ir buvo toki padrieza padare, bet as su mocu vaziavau tai prie swiesoforo neteko jis veidrodelio Mirktturi but visapusiska pagarba tarp eismo dalyviu, o jei ne - kaip sauksi taip atsilieps Mirkt

as tai manau, kad lempas reikia sureguliuoti Cha cha

sureguliuokit jam lempas kad taip skauda akis Juokiasi Juokiasi Juokiasi Juokiasi Juokiasi

pavlucho> uzjauciu del kaimynu Baisus

o tai problema iskele, uzkiso, na ir kas ?

kai matau, kad manes piktybiskai nenori leisti persirikiuoti, tai pirma praleidziu, antra irgi, o po antro tai jau nebeziuriu ar ten vaziuoja kas ar ne. O jei papisina, tai irgi parodau, kad dar ir stabdyti moku. Gal cia panasus variantas buvo irgi?

jei esi ciuvas, tai nesulauksi kad kokia boba praleistu, o seniai tai vapse nieko nepraleidzia… apgailetina siaip is tiesu Mirkt