Lkl sensacija

Lkl sensacija

Rytas gavo nuo Neptuno, o Zalgiris tik 2 tsk laimejo pries siaulius.

Rytas tai jega, kad gavo, o Zalgiris, tai 1 pts gavo, o ne 2-iem…

Ko kuri atskira tema eik i tema apie lkl ir ten kalbekis Piktas

o dar makulatura nori save eurolygoj matyt

Sveiki atsibude Z laimejo 1 90-89 lygtai. Wuahahaha ot taw ir Rytas (busimi cempionai)

O Zalgiris, ka veiks Eurolygoj?Apakęs

Ignoruoju Cha cha Negaliu oj negaliu kai prajuokino Laimingas Pzd Cha cha

Nu geras nezinai ka veiks Apakęs .Mano duomenimis tai zais Juokiasi

jis traumuotas jis sunkiai ka beprisimena

Nors tiek gerai, biski nuotaika pakele Šypsena.

bl aciu dievui, kad Pauliukenui rankele sudrebejo Pavargęs butu buve nekas

taj jau tikrai Taip

Baisu

Jo aktik gryzau is rungtyniu tarp lietuvos ryto ir neptunos-nu saunuoliai neptunieciai taip jiems ir reikia, o as apie Simpkinsa patyliu…nedamete is baudu isviso tokios nevykusios ringtynes jam…

Juokiasi

bet makulaturos fanams px, svarbu ju bibukas turi 3 nba ziedus

lr pasisiukslinoCha cha

ne as apie ta musu neptuno negra irgi tyliu nes jis zaist nemoka, na bet neptunas nieko neprarado jie uz ji nei cento nemokejo, neptuna remia kazkos KINIJOs klubas ir ji jiems padovanojo

Biski nukopijuosiu savo mintis is temos apie LKL’a, nors nesuprantu, kam reikejo kurti apie tai atskira tema.

  1. Lietuvos Rytas pralaimejo Klaipedos Neptunui. Kai kurie tai laiko sensacija. Galbut… Bet man atrodo, kad tai tik gana desningas rezultatas, kadangi Lietuvos Rytas siame sezone labai gero zaidimo nedemonstruoja. LR fanai, nesinervuokit del mano zodziu, galbut LR dar isibeges, bet kol kas yra taip, kaip yra. Tuo tarpu Klaipedos Neptunas demonstruoja, kad nebereikalo treniravosi Kinijoje ir ju ambicijos del treciosios vietos nera vien tik svajones, nors nemanau, kad jiems pasiseks ja pasiekti, nes labai gerai atrodo Sakalai, stipriai atsigauna Alita, nors kiek ir susilpnejo, bet su geru treneriu daug pasiekti gali Siauliai, taip pat nepersilpniausiai lyginant su siomis komandomis atrodo Mazeikiu Nafta, taigi kova del bronzos si sezona zada buti tikrai itempta, o tai, mano nuomone, yra labai labai Gerai

  2. Kauno Zalgiris vos 1 tasku laimejo pries Siaulius Apakęs Manau, kad tai nemaza dalimi itakojo nesportine ir technine Timinsko prazangos. Manau, kad po ju, zalgirieciai kiek sutriko. Nezaide Arvydas Sabonis, bet tai nera pasiteisinimas. Bet kokiu atveju manau, kad si 1 tasko laimejima pries Siaulius negalima vadinti Zalgirio nesekme ar zaidimo bangavimu. Tai tik atsitiktinumas ivykes del tam tikru aplinkybiu. O ir Gerb. Antanas Sireika nenorejo triuskinti Siauliu, kas beje visai neturi prasmes. Linkiu sekmes Zalgiriui, nes tai geriausia Lietuvos komanda TaipGerai

o tau ir "aiskus favoritai"…o ima LKLele ir nezaidzia grandai finale(arba vienas is ju) ot grazu butyuMirkt