Litvak degtine

tau be sansu Juokiasi

tu ir vel viska labai gerai zinai? maniau jau apsispakajinai Nežinau

Ziema kai persalu, kojom plaut turiu Sobieski Gerai Cha cha

musjia, kiek kartu per savaite alkoholi vartoji ?

neuzdavinek vitukai sunkiu klausimu Juokiasi

Juokiasi

musiukas vis dar skaiciuoja, bet ties 3-ciadieniu issimusa is skaiciaus Juokiasi

va ko nesuprantu,tai tokio birzgalinimosi po 50g ar po taure Blogaipas mane arba normaliai Cha cha…arba isvis nieko…va uzsuku retkarciais pas frajerius i servisiuka papizdielint,tai tie visada kokio dziako siulo 100g isaut…nesu geres…sakau statot visa kolekcija ir ****m normaliai…arba slepkit tas vaikiskas normikes Blogai Cha cha

Aha, burna tik prasmardina ir viskas Piktas Cha cha

o as nesuprantu “veidu i mishraine” Ne

Nu gali i purva veidu krist, nebutinai i misraine Nekaltas Cha cha

Vycia, galima veidu ne tik į mišrainę. Mano vienintelis gyvenime miegojimas prie stalo - veidu į atidarytą besivartančių blizgių dėžutę Cha cha

tai cia jau akupunktura Gerai

Juokiasi Juokiasi Juokiasi Gerai cia pavaret as ir pritariu dr002 ar be fyst iki pergales arbe nx is vis neimti

arjenfun.com/kriebelfun/images15/080913shit.jpg o cia jau pergale skaitos ar dar biski ne ? Juokiasi

o jus tikit alko gydomosiom savybem? Cha cha

jo bla tikiu man budavo anksciau nugara surakindavo ar kelena operuota skaudedavo o kai liustra Girtas Girtas tai eidavai kai beris niekas nebeskaudedavo Juokiasi Juokiasi

Kas cia sake,kad snapsas nebuna skanus? Tiesiog,gal neturejote kada su uo palyginti,todel ir tokie teiginiai. As nelabai megau tekila,kol neatsirado Vynoteka,o joje Coralejo,pagaminta 100 % is agavos.Mano zmona,kuri is principo nevartoja stipraus alkoholio,ir tai testavo be jokiu uzsigerimu ir teigamai ivertino.Tai ar tekila,kaip gerimas is principo,yra blogas,ar tik musu parduotuvese fufelis pardavinejamas.Atkreipkite kada nors demesi i tai ,kas parsyta ant butelio - is ko pagamintas gerimas.Pasirodo,kad tik is melynosios agavos isdistiliuota alkoholis,gali buti vadinamas tekila,jei agavos yra ne maziau kaip 60 % zaliavos.Ar daug matete tokiu tekilu musu parduotuvese? Tai ir su snapsu gali buti panasi istorija.Kai man vairai atveza is Kazachstano degtine,tai jos net arti negalima lyginti su musiskom.O kodel?Ogi todel,kad gaminama is grudinio spirito,nes jiems nera tikslo varyti is padangu,nes grudu yra dafiga.

Trupinių pabersių Gerai EmigrantiC išmoG rašyt lietuviškai, kažkaip juokinga atrodo kai rašai whiskis, tequila Juokiasi Juokiasi Jeigu primiršai kaip rašosi tai va: viskis, tekila Paplepėkim Cha cha Čia panašus bajeris su radistais ir lietuviu gyvenančiu Angelijoj 3 metus Juokiasi

bibinciux, man kazkaip giliai giliai px tie tavo pashvapsejimai Taip noresiu rasysiu LOL, noresiu FU , noreciu rasysiu tequila, whiskey,gin & tonic Mirkt