Lituanistikos istitutas...

Lituanistikos istitutas…

Žmogeliukai,brangieji,vėl mane užklupo nežinia:kurie iš šių žmogučių dirbo lituanistikos institute?
J.Basanavičius,
K.Būga,
M.K.Čiurlionis(na,dėl pastarojo,tikrai manau ,kad jis ten nedirboCha cha),
J.Jablonskis.
Kaip visada būsiu dėkinga už pagalbą…nepamanykit,kad aš nė velnio nemoku istorijosJuokiasiaš tam ir klausiu,kad išmokčiauMirktir sužinočiauTaipLaimingas

Labas, nežiniuke Labas Atsakymą aš žinau, bet Nesakysiu. Jei nori kiek pasimokyti, siūlau: internete susirasti kada jis (in-tas) buvo įkurtas, palyginti su šių veikėjų mirties datomis (vieną jau instinktyviai palyginai) ir atsakymas aiškus.Taip Žinok, geriau išmoksi, kai pati surasi atsakymą, o ne kai kas pasakysTaipŽvaigždė

Galėtum ir pasakytTaipMirkt

pasakau tik vieną faktą, o ten jau pritaikyk: lituanistikos institutas (Antano Smetonos) veikė nuo 1939 metų. Iš anksto nujaučiu tavo nuostabą, kai sužinosi galutinį atsakymą MirktJuokiasi

Kaip sakiau,M.K.Čiurlionis ten dirbti negalėjo,jis žmogelis buvo prie muzikosTaipMirkt
J.Basanavičius,jei internetas nemeluoja mirė 1922mTaip
K.Būga mirė 1924mTaip…tai ką,lieka J.Jablonskis?Patvirtinti mano atsakymą ar paneigti juk gali,mielas Rogeri?Mirkt

šitas numiro 1930 m. Žliumbia

Tai tada jie visi numirė!!!… prie lituanistikos instituto parašyta,kad jis buvo įkurtas 1939m!!!Smetonos įdėja,o tada gaunasi,kad visi minėti žmogeliai tais metais jau buvo pas angeliukusTaip

Tiesa, Basanavičius mirė ne 1922, o 1927, bet Neesmė. Taigi, atsakymą žinai? KietasLaimingas
Lietuvio - Nobelio premijos laureato variantas???Juokiasi

Nobelio premijos laureto varientas netinkaNeŽliumbia…vienas iš atsakymų turi būti teisingas!!!Taiprašysiu J.Jablonskį ir laikysiu kumščius,kad mokytojas neatkreiptų dėmesio į šį atsakymąTaipMirkt

ir būsi NeteisiKanda

Tai ką man rašyt?!!!Apakęs…jei žinai atsakymą,pasakyk,man tik šio vieno niuanso trūksta,kad galėčiau atsiskaityt temas apie LietuvąMirkt… pas mus mokytojas toks,kad pratybas atsiskaityti leidžia tik tuomet,kai viskas parašyta,visos eilutės užpildytosMirktŽliumbia

Neigiamas rezultatas - taip pat rezultatas. Taip Juk pati parašei atsakymą 7 žinutėje Liežuvis

Bet kodėl tada pratybose duoda tokius niekam tikusius atsakymų variantusPiktas…čia kažkas NeTaipMirkt

geras klausimas… Šią savaitę bandysiu paklausti vieno iš Kiaulė autorių

Paklausk ir atsakymą gali sužinotMirkt…o aš vis dėl to rinksiuos J.JablonskįTaipKas nerizikuoja,tas šampano negeriaTaurėMirkt

http://www.lietuva-jums.lt/IMI/i_lt.jsp?nr=asmenybes_1918

Tenka daryti išvadą,kad autoriai taip nori supainioti vargšus mokinukusTaipnegerai tokie dalykai,negeraiNe…vis dėl to,niekas netinka,na,nors persiplėšk!!!Juokiasi