Linux


Linux

Blue_reloaded:

Karamba?

superkaramba Šypsena

Wow. Nepriekaistinga. gal pasakytum is ko susideda tavo darbastalis? kokie pluginai ar programeles ir is kur? Šypsena

A šiaip /dev/null kas kiek laiko pas tave tėmos keičiasi? Šypsena O šiaip, juk rašiau “paprastas vartotojas”, o ne patyręs. Man ple paprastos programos neina įsidiegti, be wi-fi sėdžius, nes krūvos bibliotekų prisireikia, o čia temas diegti Šypsena Juk paprastai per tą, kai eini Themes ir Siuntiesi naujų, tokios gi negausi Šypsena Bet šiaip - pas tave ne grožiui, o tik tam, kad rodytų infą apie procą, ramus, kietą diską. Tačiau - realiai kiek iš to naudos? Šypsena Pvz.: crystalxp.net/_resources/lh-b2.jpg tikrai gražiau atrodo Šypsena

Juokauji??? nors tiesa ta, kad “HA BKYC U CBET…” pavyzdziui esu eilinis vartotojas ir (man) tikrai /dev/null tema yra ideali.

Na, dėl skonio juk nesiginčijama Šypsena

Ne. mano čia : system-admins.net/e107_plugins/autogallery/Gallery/DE%20ir% 20WM/Superkaramba_ir_Umicons.png Buvo pries puse metu ŠypsenaDabar pasidariau kitoki, galbur ngrazu, bet labai funkcionalu: system-admins.net/e107_plugins/kig_menu/_imagefiles/kaire_p anele.png

O superkaramba isidiegti lengviau nei bet kokia Windowsine tema. Tiesiog pacman -S superkaramba, paleidi ir matai: kde-look.org/content/pre1/23258-1.jpg tada spaudi New stuff ir renkiesi ko tik sirdis geidzia… Manau, net 7 metu vaikas sugebetu.

Šypsena na, o jei neturi nei pacman, nei Interneto, nei konsolės nemoki rasti? Šypsena tai tada - “afigienai”

Šiaip - kiekvienas tegul pasidaro kaip jam gražu ir psio Šypsena

Šypsena

nu ir prismaukyta nesamoniu. gal ash jau vienintelis blackbox juzeris ant shio svieto.

Lb grazu Alus noreciau ir as ysirasyti, beat ka veikti? Nebent servery daryt… Kokia game veikia? Lineage 2 veikia? Jei viekia LINUXus reiks rasyt Cha cha

su emuliatoriumi veikia Šypsena

heh Cha cha

Nice. Linuxai stilingi Gerai