Linksmybes

Ash save labai gerai vertinu ir man nereijkia nieko patart Cha chaCha chaCha cha

tai labai labai saunu Juokiasi bet vistiek veliau ar anksciau baigsisi ŠypsenaŠypsenaŠypsenaŠypsenaŠypsena

linksmi tokie zmonesCha cha

o tu kitaip ta linksmuma neisivaizduoji?Nekaltas

LINKSMYBIU TURI BUTI DAUG DAUD IR DAR KARTA DAUG, BET JEIGU VISADA TAIP BUS-PADARINIAI NENUMATOMIMirkt

Kazkaip linxmybes ir gerimas nesuderinama, bent jau pas kiek as zinau, ens dazniausiai buna labai bloga pabaiga po linxmu isgertuviu Juokiasi

mano nuomone tokia, kad viskam turi buti savo laikas, jei zinoma tik baliavoja visa gyvenima, na tai kur jusu nuomone nueis tas zmogelis? as tam nepritariu, bet na aisku,savo atsidukti irgi TURI, manau to reikia kiekvienam, bet yra atveju kai zmones ne ensugeba sustoti, paskui jaucia tustuma, nes nei moterys su baliavotojais ilgai neuzsibuna, nei vyrai su moterim, o jei ir buna - dalykiniai santykiai…bet na jei zmogus susitvarko gyvena taip kad ir tam ir tam yra vietos tada zinoma VALIO! gerbiu tuos kurie tai susitvarko, nes vien rimtas negali buti arba vien tusintis.

O pvz iki keliu metuku taip galima slaistytis? O nuo kada jau skaitytusi, kad zmogau tau laikas suaugt?

Kiekvienas gyvena savo gyvenima.
Manasis kitoks, todel stengiuosi, kad tokiu zmoniu mano gyvenime nebutu.

viskas turi pradzia ir pabaiga bet tokie zmones manau veltui svaisto laika kiekviena diena tusindamiesi Šypsena

Tokios nustatytos ribos nera. Kiekvienam skirtingai. O kada zmogui jau laikas suaugt, tai ne kiekvienas ta pajunta, ir toliau elgiasi nerimtai…Na, kiekvienam savo. Siaip linksmumui ribu nera. Buk linksmas visa gyvenima. O pijokauti ilgai nepatarciau. Nebent studentavimo metaisTūsas

Linksmu zmoniu?Nekaltas

Na taip, tada laikas nuplaukia veltui. Bet yra zmoniu, kurie istisus metus tusinasi ir vargo nemato. Bet veliau vistiek tai atsiliepia nelabai teigiamai…

isgertuves buna LINKSMOS, bet kita diena po ju-nelabaiCha cha

geras kanaliukas Šypsena

GirtasFlirtasBaisuDrovusMyliuVyrasMoterisGėlėLūposSudužusi širdisŠirdis

va cia tai atsakymasCha chaGerai

kasdien tai tikrai taip niekas nesilinksmina,manau…jei turi zmogus nesibaigianti saltini saibu tai tegu linksminasi ir dziugiasi gyvenumu.na o jei tie pinigai einu is draugu ar tevu tai nelabai gerai,tei va

nuosirdziai gaila tokiu zmoniu, kurie mato linxmuma tik tada, kai turi pinigu. su gerais draugais galima Gerai praleisti vakara namie be jokiu nusilakimu, narkasinimusi, klubu ar biliardo. bet cia menas… ne kiekvieno nosiai taip…

aishku apie jous galvoju tik gerai!!!gal del to kad pats toks esu!Cha chaCha cha