Linksmybes

Niekaip su tavim nesutinku. Taip iseina, kad jei tau 25 (pvz) metai ar virsh, tai tu turi buti rimtas, po klubus ir pan. nesishlaistyti, buti blaivas, tvarkingas ir susishukaves, dirbti vadybininku, tureti automobili, dvieju kambariu buta kuriame leisti laisvalaiki, tvarkinga zmona, vaikus ir pan. Tipo taip turetu pagal tave atrodyti zmogus su "ateitim"?

miegancioji grazuolyte rašė:
P.S turiu omenyje tokius zmones, kuriems linksmybes-tai kasdieniai lekimai su draugais, ishgerinejimai, vakareliai, ishvykos…zodziu-jokiu pareigu…

Tai nera blogas gyvenimas jei jauti siokias tokias ribas, jei nejauti - turi shansa prasigerti. Jei dirbi - pareigos kokios tai lieka.

man patiko tavo "siokias tokias ribas"-Cha chaGerai

as asmeniskai pavydziu tokiems zmonems, kurie linksminasi diena is dienos, nepamirsdami ir pareigu. bet, is kitos puses ziurint, tai toks gyvenimas greit nusibostu…tada pailsi ir vel i trasa…bet taip gyvenant dazniausiai vienas arba kitas dalykas nukencia…

Visokiu yra, visokiu ir reikia Liežuvis

valio. bravo. tokiems zmonems tik pavydeti reikia, jei jie linksminasi kada nori, ir dar kitus reikalus speja sutvarkytiGėlė

jei speja…o jei ne, tai shakutesLiežuvis

Smagu pazinot tokiu zmoniu,nes su jais niekuomet nebus liudnaGerai
Jie visuomet linksmi ir isradingiŠypsena

Ka galvoju? Hm nieko apie juos negalvoju.NežinauMirkt

O kokia pati esi?Šypsena

Vat tokio atsakymo visa laika ir tikejausCha chaGerai
Aciu, maskatuk, kad apshvietei kitus zmonesMirkt

Cha chaTūsas

Linksmas zmogutis esi, ania?Cha cha Liežuvis
Tūsas

As apie tuos zmones galvoju Gerai nes tokia ir esu … gal kai turesiu seima ivertinsiu savo gyvenima bet dabar esu patrakusi mergiote Tūsas
ir kolkas kurie su manim nesutiks Ignoruoju
( neisizeiskit Cha cha )

NA SIUO METU JIEMS Taip(PRITARIU), BET KAIP BUS ATEITYJE TAI ???(NEZINIA)
ŠypsenaŠypsena

JuokiasiJuokiasigerai cia pasakeiJuokiasiGerai

neisizeidziamLiežuvisCha chaLabas
bent jau asNekaltas nes irgi esu gana isdykusi…nors, kaip kas supranta ta zodi…Nekaltas

linksmaTūsasJuokiasiLaimingas

O kaip supranti tą linksmumą?Cha cha

va taipLiežuvis

na manau turetu turet ir kazkokiu pareigu, bet jei viska suspeja tai saunu !!!Šypsena